Natsu z Team X pokazała się bez makijażu! Fani są zauroczeni i nie mogą wyjść z podziwu

2021-11-02 10:29
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Natalia Kaczmarczyk z Teamu X pokazała się bez makijażu, a w sieci od razu zawrzało jednak bardzo pozytywnie! Youtuberka w takim wydaniu skradła serca wszystkich i co ciekawe, jej fani chcą widzieć więcej takich fotografii na jej profilu! Jesteście ciekawi jak Natsu wygląda bez kresek, pomalowanych rzęs, podkładu na twarzy i pomalowanych ust? Zerknijcie poniżej.

Natsu znana jest wszystkim z internetowego projektu Team X. To właśnie ona jest 'szefową' nowego składu, z którym tworzy projekt daily i urozmaica wolny czas swoim fanom przeróżnymi materiałami wideo. Niestety w ostatnich tygodniach, ulubienica młodych widzów zdradziła, że z początkiem 2022 roku wyprowadza się z domu i opuszcza Team X. To wszystko przez nowy start w jej życiu, a dokładnie przez założenie własnej działalności, która nosi nazwę Natsu World. Choć youtuberka cały czas trzyma swój nowy pomysł w tajemnicy, to zdecydowała się jednak wyjawić kilka szczegółów. Natsu World będzie powiązane ze sklepem internetowym, jednak to nie koniec niespodzianek, o których dowiemy się zapewne niebawem. Oprócz Natsu na ten moment w białej willi pod Warszawą, mieszkają jeszcze: Patrycja Mołczanow, Monika Kociołek, Julia Żugaj, Czaro Nykiel, Karol Pieszko, Maciej Ejsmont, a także Leksiu.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Natsu bez makijażu

Natalia Karczmarczyk pokazała się wszystkim w całkiem nowym wydaniu! Tym razem postawiła na naturalność i opublikowała na swój instagramowy profil zdjęcie bez grama makijażu. Internet oszalał na jej punkcie i co ciekawe, każdy chce widzieć więcej takich fotografii na jej social mediach. Poniżej możecie zobaczyć, jak ulubienica młodzieży prezentuje się w całkiem nowym wydaniu - bez kresek, podkładu i pomalowanych rzęs. Będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Sonda
Natsu lepiej wygląda w makijażu czy bez?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze