Natsu

i

Autor: Screen z YT: MUSIAŁAM ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE... / Natsu

Natsu - wiek, wzrost, waga, Team X 2, chłopak, TikTok, Instagram, YouTube

2021-08-28 12:41

Natsu - wiek, wzrost, Team X 2, chłopak, TikTok, Instagram, YouTube. Kim jest słynna Polska youtuberka, która pełni w nowym domu X rolę Stuu? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o Natalii Kaczmarczyk znanej w sieci z pseudonim Natsu czekają na was poniżej!

Spis treści

  1. Natsu - wiek 
  2. Natsu - waga
  3. Natsu - wzrost 
  4. Natsu - Team X 2 
  5. Natsu - chłopak 
  6. Natsu - TikTok 
  7. Natsu - Instagram 
  8. Natsu - YouTube 

Natsu - wiek, wzrost, Team X 2, chłopak, TikTok, Instagram, YouTube. Kim jest popularna influencerka, która zdaje się być najmocniejszym ogniwem w nowym Teamie X? Od jakiegoś czasu internet zalewają nowe treści stricte dotyczące wznowienia popularnego Teamu X. Kiedy początkowy plan, którego pomysłodawcą był Stuu nie wypalił, projekt ruszył ponownie, tylko że z kompletnie nowymi twórcami. Natalia Kaczmarczyk, znana w internecie jako Natsu zdaje się być najmocniejszym i najważniejszym twórcą całego medialnego projektu. To właśnie ona jest głównym lektorem pojawiających się materiałów na YouTube, które systematycznie pokazują się na kanale Teamu X 2. Kim jest Natsu i co o niej wiemy? Poniżej zebraliśmy dla was wszystkie najciekawsze, a tym samym najważniejsze informacje o internetowej twórczyni, które powinien wiedzieć o niej każdy prawdziwy fan. Kim jest Natsu? Czy ma chłopaka? Odpowiedzi na te pytania czekają na was poniżej! 

Sonda
Team X 2 - Czy podoba Ci się nowy skład?

Natsu - wiek 

Natsu nie podaje w mediach społecznościowych swojej daty urodzenia. My jednak wiemy, że ma 23 lata i urodziła się w 1998 roku.

Natsu - waga

Ile waży Natsu? Natalia Karczmarczyk weszła na wagę tuż przed galą High League. Okazało się, że influencerka waży 52,4 kg.

Natsu - wzrost 

Ile Natsu ma wzrostu? Odpowiedzi na te pytanie szuka wiele fanów dziewczyny, jednak trudno to doprecyzować, ponieważ influencerka nie podała w mediach takiej informacji. Podejrzewamy, że ma około 155 centymetrów.

Natsu - Team X 2 

Nastu jest jedną z najważniejszych twórców nowego Teamu X. Zdaniem wielu fanów to właśnie ona sprawiła, że cały projekt odżył na nowo. 

Natsu - chłopak 

Wiele osób zastanawia się czy serce Natalii jest zajęte, jednak Natsu nie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, dlatego nie wiemy, czy obecnie jest zakochana, czy też nie. 

Natsu - TikTok 

Natsu uwielbia TikToka, a on uwielbia ją! Dziewczyna ma profil składający się z ponad miliona fanów! Znajdziecie ją pod nickiem Natsu. 

Natsu - Instagram 

Instagram jest również mocną stroną Natsu! Jej profil obserwuje ponad 800 tysięcy użytkowników, a sama influencerka jest na nim niesamowicie aktywna. 

Natsu - YouTube 

Natsu jest prawdziwą polską youtuberką! Dziewczyna posiada własny kanał w serwisie, który zawiera niespełna 900 tysięcy subskrypcji! 

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25