Natsu odchodzi z internetu?! Zaskakująca decyzja influencerki. Fani w szoku!

2022-01-04 9:47
Natsu
Autor: screen z YouTube/TEAM X

Natsu to jedna z popularniejszych influencerek w naszym kraju. Jej materiały wideo oraz publikowane posty, docierają do miliona odbiorców! Niestety okazuje się, że Natsu zniknie z internetu, ponieważ chce się na czymś skupić. Fani są w szoku i jest im przykro, że nie zobaczą nowych treści w 2022 roku. O co dokładnie chodzi? Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Natsu kończy karierę w internecie? Czy nie zobaczymy już więcej jej filmików oraz postów? Takie pytania rodzą się w ostatnim czasie w głowie wielu osób. Natalia Karczmarczyk, znana wszystkim jako Natsu, swoją popularność zaczęła budować jeszcze przed Team X. Bowiem można było oglądać ją w serialu dla młodzieży Szkoła na antenie TVN, gdzie grała Ewę Karasiewicz. Następnie dziewczyna próbowała podbić internet sama, aż w końcu dołączyła do Teamu X, który chwilę później się rozwiązał. Jako jedyna w projekcie pozostała Natsu i to właśnie ona postanowiła kontynuować przygodę.

Influencerka zaprosiła do willi pod Warszawą nowe twarze, dlatego powstał Team X 2 składający się z ośmiu osób. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Seria daily Teamu X dobiegła końca, a wielkimi krokami zbliża się także wyprowadzka Natsu z Teamu X. Dziewczyna zamyka ten rozdział by rozpocząć nowy projekt, którego na rynku podobno jeszcze nie było! Oprócz tego fani influencerki dowiedzieli się, że chce odejść nie tylko z domu X ale także z internetu. Dlaczego? Co się stało?

Natsu - kiedyś i dziś

Natsu zawiesza karierę?

2021 rok był dla Natsu bardzo pracowity. Nie dość, że spełniała swoje marzenia u boku Team X, to jeszcze postanowiła stworzyć solowy projekt, jakiego w polskim internecie jeszcze nie było. Teraz okazuje się, że Natsu zawiesza karierę, jednak tylko na YouTube. Influencerka postanowiła przystopować i poświęcić się w 100% swojemu nowemu pomysłowi, dlatego zdecydowała, że w nowym roku nie będzie umieszczać już wideo na swoim koncie YouTube. Nie oznacza to oczywiście, że Natsu znika z internetu na zawsze. Dalej będziemy mogli śledzić jej poczynania między innymi na Instagramie.

Sonda
Będziesz tęsknić za filmikami Natsu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze