Natsu kiedyś i dziś. Jak bardzo zmieniła się youtuberka?

2021-12-02 8:23
Natsu
Autor: screen z YouTube/Natsu

Natalia Karczmarczyk znana jest wszystkim jako Natsu. To zdecydowanie jedna z popularniejszych youtuberek i influencerek w naszym kraju, którą kochają internauci. Jesteście ciekawi jak Natsu zmieniła się na przestrzeni kilku lat? Być może jej przemiana mocno was zaciekawi!

Natalia Karczmarczyk, znana jest wszystkim jako Natsu. Choć dziś jest jedną z popularniejszych postaci polskiego internetu, to aby znaleźć się tu gdzie jest teraz, musiała przejść pewną drogę. Kilka lat temu Natsu próbowała swoich sił jako aktorka na planie popularnego serialu - Szkoła, który emitowany był na TVN oraz TVN7. Influencerka wcielała się wtedy w rolę uczennicy z charakterem - Ewy Karasiewicz. Następnie Natsu postanowiła rozpocząć działalność na YouTube. Nagrywała przeróżne materiały wideo, który zdobywały ogromne wyświetlenia. Jej grono wiernych fanów, powiększało się z dnia na dzień, aż w końcu przyszła pora na kolejny etap w jej życiu. Natsu w 2020 roku przeprowadziła się do wielkiej willi pod Warszawą i tym samym dołączyła do youtuberskiej ekipy Team X. Niestety projekt, którego pomysłodawcą był Stuu nie wypalił, więc Natalia postanowiła przejąć pałeczkę i stała się najmocniejszym i najważniejszym twórcą medialnego projektu.

Natsu - kiedyś i dziś

Natsu - kiedyś vs dziś

Pod koniec grudnia 2020 roku, Natsu ruszyła z kolejną edycją Team X. Do youtuberki dołączyły nowe twarze i w szybkim tempie udało im się skraść serca internautów. Wspólne materiały wideo, wyzwania, wakacje, aż w końcu przyszła pora na nagrywanie piosenek i koncertowanie. Jednak okazuje się, że Natsu niebawem rozpocznie kolejny etap w swoim życiu i rozpocznie nową działalność Natsu World. Youtuberka wyprowadza się z Teamu X na początku 2022 roku i tworzy własną ekipę. Jesteście ciekawi jak idolka nastolatek zmieniła się na przestrzeni lat? Koniecznie obejrzyjcie wideo, które znajduje się w tym artykule.

Sonda
Lubisz Natsu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze