Natsu i Leksiu z Team X są parą?! Youtuberka rozwiązała wątpliwości fanów

2022-01-03 16:15
Natsu i Leksiu
Autor: screen z YouTube/TEAM X

Team X to jeden z popularniejszych projektów w polskim internecie, który tworzą znani youtuberzy. Wśród nich jest Natsu i Leksiu, o których w ostatnim czasie jest głośno. Czy twórcy z domu X są parą? Czy coś ich łączy? Natsu rozwiała wszystkie wątpliwości swoich fanów!

Team X to popularna grupa youtuberów zaraz po Ekipie Friza. Tworzy ją osiem osób - Natsu, Pati, Monia, Julia, Czaro, Piechu, Sheo i Leksiu, którzy mieszkają w willi pod Warszawą. Niestety ich przygoda powoli dobiega końca. Jak wiemy, z ekipy odejść ma między innymi Natsu, która krok po kroku ujawnia szczegóły swojego nowego projektu. Wiemy również, że influencerka odchodzi w 2022 roku z... YouTuba. Taka informacja pojawiła się właśnie w jej najnowszym filmiku, który gości na oficjalnym kanale Natsu. Oprócz takiej informacji, influencerka podsumowuje swój rok i wraca do ciekawych wspomnień, które miały miejsce nie tylko w Team X, ale także w jej solowej karierze, a między innymi w oktagonie. Co ciekawe, w ostatnim czasie zaczęło być głośno o niej i o jej koledze - Leksiu. Czy youtuberów łączy jakaś więź?

Natsu - kiedyś i dziś

Co łączy Natsu i Leksia z Team X?

Czasami niewiele potrzeba, aby w sieci powstała plotka na dany temat. Tak było również niedawno w przypadku Natsu i Leksia, czyli youtuberów z popularnej paczki Team X. Czy ich coś łączy? Czy są parą? Wszystko zaczęło się od Nitro, który na jednym ze swoich streamów zażartował, że Natsu jest w ciąży właśnie ze swoim kolegą z projektu - Leksiem. Youtuberka podeszła do sprawy na luzie i rozwiała wszelkie wątpliwości na swoim Instagramie. Oczywiście nie jest to prawda, a Natsu i Leksiu to tylko koledzy z Teamu X.

Co wiesz o TEAM X 2?

Pytanie 1 z 9
Ile osób liczy Team X 2?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze