Natsu

i

Autor: Screen z YT: Natsu/ TO ICH DO SIEBIE ZBLIŻYŁO!

Natsu była w związku z dziewczyną. Jej przyjaciółka wyjawiła całą prawdę

2023-02-27 11:58

Dziewczyna Marcina Dubiela była kiedyś w związku z kobietą. Natsu, w liceum, stwierdziła, że chciałaby spróbować czegoś innego niż dotychczas. To właśnie wtedy przyjaźń z jedną z dziewczyn, przerodziła się w głębsze uczucie. Kim była partnerka Natalii Karczmarczyk? Dlaczego ich związek się zakończył? Przyjrzeliśmy się całej sprawie.

Natsu była w związku z dziewczyną. Okazuje się, że partnerka Marcina Dubiela, ma za sobą bardzo bliską relację z jedną ze swoich przyjaciółek. Sprawa ujrzała światło dzienne dopiero po kilku latach, kiedy była partnerka Natsu wygadała się podczas wywiadu, na temat łączącej je kiedyś relacji. Zgodnie z jej słowami, Natalia Karczmarczyk bardzo zaangażowała się w związek i potrafiła obsypywać ją uroczymi karteczkami z wyznaniami miłości. Choć ich relacja była bardzo zażyła, to w pewnym momencie jedna z dziewczyn poczuła, że to nie jest to i zdecydowała się zakończyć relację. Ich przyjaźń została wtedy wystawiona na ciężką próbę, jednak obydwie podeszły bardzo dojrzale do całej sprawy.

Natsu będzie zarabiać w serwisie dla dorosłych? Zapytała o to fanów!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Natsu - Paulina Hornik

Paulina Hornik i Natsu przyjaźnią się od ponad 10 lat. Dziewczyny są dla siebie niemal jak siostry. Okazuje się jednak, że kiedyś miały ze sobą jeszcze bliższą relację. Paulina, podczas wywiadu u Żurnalisty, zdradziła, że w czasach szkolnych były ze sobą w związku.

Chodziłyśmy razem do klasy i wtedy jeszcze nie miałyśmy super kontaktu. Natalia też trochę była inna niż teraz. Dopiero w sumie w trzeciej klasie... nie wiem, czy wspominałyśmy, no wiesz, jak się dorasta, chce się spróbować różnych rzeczy: stwierdziłyśmy, że spróbujemy być razem.

Paulina przyznała, że to było bardzo ciekawe doświadczenie, z którego obydwie bardzo wiele wyniosły. Jednak w pewnym momencie, jak przyznała Hornik, jej uczucia wygasły. Z kolei Natsu bardzo starała się o to, by związek przetrwał.

Paulina Hornik - wiek, wzrost, waga, walki, Natsu, Lexy, chłopak. Co wiemy o przyjaciółce Natsu?

Czułam, że to nie jest dla mnie, ale Natalia pamiętam przynosiła mi karteczki z serduszkami z napisem Kocham Cię. Ja trochę to olałam, przestałam jej odpisywać, unikałam kontaktu, jej potem też przeszło. Później Natalia zmieniła szkołę na normalne liceum ogólnokształcące i ja wtedy do niej napisała, czy chciałaby, żebym była z nią w klasie. Ona napisała, że tak, pomogła zmienić mi szkołę od tej pory trzymałyśmy się razem.

Pomimo tego, że związek Natsu i Pauliny się rozpadł, to dziewczyny zdecydowały, że są dla siebie bardzo ważne i chcą nadal się przyjaźnić.

Która postać z bajki jest Twoją bratnią duszą?

Pytanie 1 z 10
Który typ osobowości opisuje cię najlepiej?