Natasza

i

Autor: YouTube/NataszaOfficial

gwiazdy

Natasza Urbańska w czułych objęciach z przystojnym Włochem. Kim jest model z jej teledysku? Śledzą go miliony osób!

2024-06-13 10:51

Natasza Urbańska nie zwalnia tempa i niedługo po zakończeniu programu "The Voice Kids", w którym była jurorką, prezentuje swój nowy singiel "Shed a Light". Do nagranego w języku angielskim kawałka powstał zmysłowy teledysk. U boku piosenkarki widzimy przystojnego, popularnego na Tik Toku Włocha. Kim jest mężczyzna?

Nie od dziś wiadomo, że Natasza Urbańska to tytan pracy. Wokalistka i aktorka ciężko pracuje na swój sukces, regularnie angażując się w nowe projekty. Od kilku lat zdecydowanie bliżej jej jednak do muzyki, niż do aktorstwa. Po zakończeniu przygody z formatem "The Voice Kids", w którym zadebiutowała jako jurorka, doprowadzając swoją podopieczną Michell Siwak do zwycięstwa, artystka ponownie rzuciła się w wir pracy, a efektem jest najnowszy, brzmiący światowo singiel "Shed a Light". W nakręconym w Turcji teledysku oprócz Nataszy pojawia się 27-letni model, o romans z którym zdążono ją posądzić jeszcze przed oficjalną premierą wideoklipu. Kim jest ten przystojniak? Znamy odpowiedź! Gaetano Arena, bo tak nazywa się mężczyzna, zyskał sławę dzięki udziałowi w popularnym programie telewizyjnym. Poczucie humoru oraz oryginalna uroda zapewniły mu rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Na samym Tik Toku mężczyznę śledzi ponad milion użytkowników.

Zobacz też: Natasza Urbańska dodała takie zdjęcie, że odjęło nam mowę. Fani od razu okrzyknęli ją boginią!

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Natasza Urbańska z Włochem

Wiele fanek i fanów Nataszy Urbańskiej może jej pozazdrościć. Artystce udało się nawiązać współpracę z 27-letnim Gaetano Areną z Włoch i zaprosić go do swojego najnowszego teledysku "Shed a Light". Tym razem znana ze swojego zamiłowania do perfekcji Natasza postawiła na prostotę. Klip nagrany jest w taki sposób, że oglądając go, można odnieść wrażenie, jakby podziwiało się prywatne nagrania dwojga zakochanych w sobie ludzi. Gaetano Arena zyskał popularność, biorąc udział w 16. edycji włoskiego "Big Brothera". Chociaż nie wygrał, udało mu się zrobić karierę w social mediach. Przystojniak?