gwiazdy

Natasza Urbańska dodała takie zdjęcie, że odjęło nam mowę. Fani od razu okrzyknęli ją boginią!

2024-05-29 16:38

Natasza Urbańska od lat zachwyca swoim wyglądem. Piosenkarka i aktorka przebywa aktualnie w Turcji, gdzie realizuje kolejne projekty zawodowe. Gwiazda znalazła jednak czas, by zrobić sobie sesję w stroju kąpielowym, który tylko podkreślił jej doskonałą figurę. Internauci zasypali ją komplementami.

Nie jest tajemnicą, że Natasza Urbańska prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Wokalistka i aktorka od lat nie tylko dba o dietę, ale regularnie ćwiczy, by móc później dawać z siebie wszystko na scenie. W końcu spektakle Urbańskiej łączą w sobie wszystkie elementy, o jakich myślimy, słysząc hasło "show": śpiew na żywo, taniec, a nierzadko zarezerwowane tylko dla profesjonalistów akrobacje. Jakiś czas temu jurorka "The Voice Kids" pochwaliła się na Instagramie, że wylatuje do Turcji, gdzie będzie realizować swój nowy klip oraz sesję zdjęciową. Gwiazda znalazła też moment, by zadbać o feed w swoich mediach społecznościowych. Natasza udostępniła na Instagramie zdjęcie zrobione w wodzie, na którym widzimy ją ubraną w kostium kąpielowy. 46-letnia artystka po raz kolejny zachwyciła swoim wyglądem. Internauci nie przeszli obok tego kadru obojętnie!

Natasza Urbańska skomentowała doniesienia o rozwodzie z Januszem Józefowiczem. Ujawniła całą prawdę

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Natasza Urbańska w bikini

Takiej formy mogłaby jej pozazdrościć niejedna osoba! Natasza Urbańska wylewa siódme poty na salach treningowych, a efekty widać gołym okiem. Artystka pochwaliła się zdjęciem w kostiumie kąpielowym, czym wywołała zachwyt wśród swoich odbiorców. Gwiazda została wręcz zasypana komplementami!

- Wow jaka sliczna

- Bogini! Natasza wyłaniasz się jak wenus z tej piany. Pięknie wyglądasz. Owocnej pracy i niekończący się pokladów kreatywności

- Prześliczna ❤️ - prześcigają się w komplementach fani Urbańskiej.

Nie sposób się nie zgodzić. Zobaczcie sami!