Natalia Zastępa z ważnym przesłaniem w Wiesz jak jest. Teledysk z udziałem Jolanty Janus!

Natalia Zastępa z ważnym przesłaniem w Wiesz jak jest. Teledysk z udziałem Jolanty Janus!
Autor: Marcin Ziółko / Universal Music Poland Natalia Zastępa z ważnym przesłaniem w Wiesz jak jest. Teledysk z udziałem Jolanty Janus!

Natalia Zastępa prezentuje klip do nowego singla Wiesz jak jest. Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu artystki Nie żałuję, który ukaże się 21 maja 2021.

Natalia Zastępa nie zwalnia tempa i po sukcesie hitów Rudy, Kłopoty, a także Mantry, ujawnia następny singiel z debiutanckiej płyty. Mowa o utworze Wiesz jak jest, który swoją premierę miał wraz z pięknym teledyskiem. Za muzyczny obrazek odpowiada Dawid Klepadło. W klipie zagrała Jolanta Janus, bohaterka filmu dokumentalnego Lekcja miłości, nominowanego do nagrody Orły, nagrodzonego podczas 17. edycji Millenium Docs Against Gravity Grand Prix Dolnego Śląska oraz Nagrodą Miesięcznika 'Zwierciadło' dla Najlepszego Filmu o Tematyce Psychologicznej.

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

Natalia Zastępa - piosenka Wiesz jak jest

Natalia Zastępa tak opowiada o singlu: - Nowe otwierać, stare zamykać. Pomyślałam, że to idealne zdanie, aby Wiesz jak jest zostało moim ostatnim singlem przed premierą albumu. Piosenka jest o odrodzeniu, poczuciu tego, że żyjemy i to jest ważne! Czasami zapominamy, aby cieszyć się codziennością i pozwalamy, aby negatywne myśli, czy nieistotne problemy zaprzątały nam głowę, zupełnie niepotrzebnie! Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno, by zmienić sposób myślenia.

Natalia Zastępa - płyta Nie żałuję

Debiutancki album Natali Zastępy powstawał na przestrzeni 2019, 2020 i 2021 roku w różnych studiach nagraniowych. Ponad połowa płyty została stworzona przez Juliusza Kamila i Michała Pietrzaka. Ponadto przy nagraniach pracowali uznani muzycy i kompozytorzy, m.in. sanah, Maciej Wasio, Magda Wójcik czy Siostry Melosik. Sama Natalia jest współautorką 5 utworów.

- Ta płyta jest idealnym odzwierciedleniem moich pierwszych kroków na polskiej scenie muzycznej, które ścigają się z licealną codziennością. Przy każdej piosence, każdej nowopoznanej osobie, koncercie, czułam, jak odkrywam nowe rzeczy, a wszystkie doświadczenia budowały moją aktualną świadomość, dlatego Nie Żałuję niczego. Nawet tych mniej przyjemnych momentów, ponieważ to wszystko doprowadziło mnie do tej chwili, a w tej chwili jestem szczęśliwa - powiedziała Natalia Zastępa. Premiera krążka już 21 maja 2021.

Najnowsze