Natalia Zastępa - wiek, wzrost, piosenki, Rudy, płyta, Instagram

2021-09-04 11:58
Natalia Zastępa
Autor: Damian Klamka/East News

Natalia Zastępa - wiek, wzrost, piosenki, Rudy, płyta, Instagram! Kim jest młoda, utalentowana artystka? Wszystkie najważniejsze informacje o finalistce dwóch programów rozrywkowych 1 edycji The Voice Kids i 9 edycji The Voice of Poland! Więcej o Natalii zdradzamy na ESKA.pl!

Natalia Zastępa - wiek, wzrost, piosenki, Rudy, płyta, Instagram! Młoda, polska wokalistka w 2019 roku wystąpiła na 56 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, podczas koncertu Debiuty i jak się okazuje w tym roku wokalistka ponownie zaprezentuje swoje wokalne możliwości, jednak tym razem na Premierach! Natalia Zastępa ma na swoim koncie bardzo dużo sukcesów. Artystka wzięła udział w 9 edycji programu The Voice of Poland, a także w 1 edycji The Voice Kids. Polska piosenkarka ma na swoim muzycznym koncie kilka własnych piosenek, z czego utwór zatytułowany Za Późno jest jej największym osiągnięciem, pod względem ilości wyświetleń klipu w serwisie YouTube. Piosenka ta, która zadebiutowała w sieci w 2018 roku zebrała niemal 7 milionów wyświetleń. Natalia Zastępa - wiek, wzrost, piosenki, Rudy, płyta, Instagram? Więcej poszczególnych informacji o młodej wokalistce znajdziecie poniżej!

Natalia Zastępa śpiewa w samochodzie premierową piosenkę!

Natalia Zastępa - wiek

Natalia Zastępa urodziła się w Krapkowicach w 2002 roku, a więc artystka ma 19 lat. 

Natalia Zastępa - wzrost 

Artystka nie podaje w sieci informacji związanych ze swoim wzrostem, jednak jest bardzo otwarta na pytania od fanów, na które odpowiada za pośrednictwem Instagrama. 

Natalia Zastępa - piosenki 

Natalia Zastępa ma dopiero 19 lat, a na swoim koncie ma już wiele piosenek! Utwór Za Późno jest najczęściej słuchanym singlem wokalistki w serwisie YouTube. Oprócz tego słuchacze uwielbiają jej numer Rudy, Wiesz jak jest czy też Nie żałuję.

Natalia Zastępa - płyta

Wokalistka ma na swoim koncie krążek Nie żałuję, który pojawił się na rynku w 2021 roku.

Natalia Zastępa - Instagram 

Natalia Zastępa ma na swoim profilu blizko 50 tysięcy osób obserwujących! Znajdziecie ją pod nazwą natalia.zastepa. Wokalistka bardzo lubi media społecznościowe i jest na nich bardzo aktywna. 

Najnowsze