Natalia Zastępa - płyta Nie Żałuję rozliczeniem z przeszłością? Ten album zrobi furorę!

Natalia Zastępa - płyta Nie Żałuję rozliczeniem z przeszłością? Ten album zrobi furorę!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Natalia Zastępa - płyta Nie Żałuję rozliczeniem z przeszłością? Ten album zrobi furorę!

Natalia Zastępa ogłosiła szczegóły debiutanckiego albumu Nie żałuję. Krążek ukaże się 21 maja, a już teraz można zamówić album w przedsprzedaży. Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Natalia Zastępa - płyta Nie Żałuję rozliczeniem z przeszłością? Niewątpliwie, ta dziewczyna to bomba z opóźnionym zapłonem! Raczej w swoim retro-soul-blues-pop-rockowym tempie odpalającym się lontem! Singiel po singlu, nieśpiesznie, na przekór czasom. Gdyby z tym pierwszym albumem zatytułowanym Nie Żałuję wystartowała w latach 90., spokojnie mogłaby się wpasować w najlepsze kobiece płyty tamtej dekady. Szczęśliwie, urodziła się dopiero kiedy ta era dobiegała końca. Dzięki temu, hołdując wszystkiemu co vintage, oldschool i analogowe, debiutując dziś, dołącza w poczet polskich artystek, unowocześniając i podtrzymując najlepsze muzyczne tradycje sygnowane Izabelin Studio/PolyGram/Universal Music Polska.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Piosenki, które są do siebie podobne

Natalia Zastępa - płyta Nie Żałuję

Album Natalii Zastępy jest jak smak urodzinowego tortu z dzieciństwa, każda wyczuwalna nuta budzi sentyment. Jednocześnie jego wielowarstwowość od drive'u otwierającego, tytułowego, retro-pop-soulowego Nie Żałuję do flow ostatniego gospel-blues-soul-folk-rockowego Za wcześnie (wisienka!) tworzy tak nową i UWAGA: uzależniającą jakość, że… apetyt wzrasta w miarę delektowania się, wielokrotnego!

Wszystko spojone głębokim, nad wyraz dojrzałym, o barwie mocnej jak smak czekolady, głosem Natalii Zastępy.

Nie Żałuję - piosenki na płycie

Na album składają się dobrze już znane: debiutancka ballada z 2018 roku Za późno, która z miejsca stała się hitem radiowym, do tej pory na kanałach YT/VEVO odtworzono ją ponad 7 mln razy. Tytułowe motto życiowe Natalii, Nie żałuję, ze świetnym, stylowym klipem, wyświetlonym w sieci ponad 3 mln. Singiel Kłopoty - efekt współpracy artystki z tuzami rockowej sceny Maciejem Wasio i Olafem Deriglasoffem i równie młodą co Natalia kompozytorką sanah. To nie jedyny raz kiedy drogi muzyczne tych artystek skrzyżowały się - Natalia oraz sanah pracowały również przy utworze Niech się stanie.

Dynamiczny singiel Rudy, który zagościł w TOP 10 zestawienia listy airplay, znalazł się w podsumowaniach przebojów roku 2020 w serwisach streamingowych (Spotify, Tidal), a klip odnotował na licznikach serwisów ponad 3 mln wyświetleń. Przedłużający lato Lava Lamp wydany jesienią 2020, podprowadzająca coraz bliżej premiery współpraca Mantry z gościnnym udziałem zespołu Sonbird, która w dniu premiery pojawiła się na okładce playlisty Alternatywna Polska w serwisie Spotify oraz pięć całkiem nowych muzycznych wypowiedzi Natalii.

Świadomie, czy nieświadomie tytuły piosenek Natalii układają się w bardzo dobre życiowe credo:

Wiesz jak jest - życie jest jak Lava Lamp, często Kłopoty, czasem Błysk, ale nikt, żaden Chłopak, Rudy czy inny nie zmąci Mantry by być sobą, by wczoraj, jutro, dziś powiedzieć sobie: Nie żałuję, niczego, bo nigdy nie jest ani Za późno, ani Za wcześnie, nim - cytując klasyka - stanie się tak jak gdyby nigdy nic, więc… Niech się stanie! Nie przegap - PREMIERA 21.05.2021.

Najnowsze