Natalia Szroeder skopiowała Quebonafide? Fani są oburzeni!

2021-10-14 15:05
Natalia Szroeder i Quebonafide
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews, PAWEL SKRABA/REPORTER/EastNews

Natalia Szroeder to niesamowicie znana artystka w branży muzycznej. Od dłuższego czasu jest w związku z raperem Quebonafide, z którym dzieli swoje pasje i zainteresowania. Teraz okazuje się jednak, że fani są na nią źli, ponieważ uważają że skopiowała swojego chłopaka. O co dokładnie chodzi? Czy takiego błędu nie da się wybaczyć?

Natalia Szroeder skopiowała Quebonafide? Fani są oburzeni! O co dokładnie chodzi? Co się stało? Natalia Szroeder to ceniona piosenkarka. Od 2018 roku jest w szczęśliwym związku z raperem Kubą Grabowskim, który znany jest wszystkim jako Quebonafide. Choć wiele osób nie wróżyło im długiego związku, to jak widać ich miłość wciąż kwitnie. Natalię i rapera połączyło nie tylko głębokie uczucie, ale także miłość do muzyki co już nie raz pokazali światu. Przypomnijmy, że Quebonafide w pewnym momencie postawił na zmianę wizerunku. Z pewnego siebie chłopaka stał się szarą myszką, natomiast z jego ciała całkowicie zniknęły jego rozpoznawalne tatuaże. Kilkanaście tygodni później okazało się jednak, że była to specjalna zagrywka, a jego nowy wizerunek był stworzony na potrzeby kampanii. Jak widać wszystko się opłaciło, a popularność rapera mocno wzrosła. Teraz fani zarzucają Natalii Szroeder, że kopiuje pomysł swojego chłopaka i wyrazili w sieci swoje niezadowolenie.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Natalia Szroeder skopiowała Quebonafide?

Natalia Szroeder zaskoczyła ostatnio swoich fanów. Wszystko przez metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Fani przeżyli wtedy ogromny szok, ponieważ fryzura artystki była nie do poznania! Po jej dłuższych włosach nie zostało już ani śladu, a zastąpiła je fryzura "na chłopaka". Po tej metamorfozie w sieci mocno zawrzało, a piosenkarka chwilę później ogłosiła wszystkim premierę swojego najnowszego albumu zatytułowana Pogłos. Fani Natalii Szroeder zawiedli się jednak na swojej idolce, a to wszystko dlatego, że fryzura "na chłopaka" była tylko peruką. Wszystko wyszło na jaw, kiedy to artystka pojawiła się na pokazie mody w swoich naturalnych, dłuższych włosach. Internauci porównali zagrywkę z włosami do przemiany Quebonafide, jednak po ich oburzeniu nie ma już ani śladu, a na koncie Natalii można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na jej temat - a nawet tego, jak uroczo wygląda w peruce.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze