Natalia Nykiel jurorką w The Voice of Poland? Znamy plany gwiazdy!

2020-02-07 12:31
Natalia Nykiel
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

W The Voice of Poland swoje kariery muzyczne rozpoczęło wielu utalentowanych artystów, którzy dziś wydają hit za hitem. Jedną z wokalistek, dla której udział w show okazał się być trampoliną do osiągnięcia popularności jest Natalia Nykiel. Czy gwiazda muzyki rzeczywiście zastąpi Margaret na fotelu jurorskim w jedenastej edycji programu? Sprawdź na ESKA.pl.

Natalia Nykiel w The Voice of Poland? O udziale gwiazdy w najpopularniejszym obecnie show muzycznym mówi się od pewnego czasu. W końcu artystka, która niedawno zaprezentowała światu swoją najnowszą EP-kę Origo, z której pochodzi singiel Volcano, zaczynała karierę muzyczną właśnie w tym formacie. I choć Natalia nie wygrała show, szybko udowodniła, że potrafi wykorzystać zebrane w nim doświadczenie sceniczne, czego efektem są takie hity jak Bądź Duży, Total Błękit czy Spokój.

W ostatniej edycji The Voice of Poland, którą wygrała Alicja Szemplińska, w fotelach jurorskich zasiadali: Michał Szpak, Tomson i Baron, Kamil Bednarek oraz Margaret. Niedługo po zakończeniu show, za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, autorka hitu Serce baila ogłosiła, że na jakiś czas odchodzi z show-biznesu, a w mediach pojawiła się informacja, jakoby w jedenastej edycji programu zastąpić ją miała właśnie Natalia Nykiel. Czy gwiazda polskiej sceny electropopu rzeczywiście uzupełni panel jurorski?

Mój pierwszy raz - Natalia Nykiel

Natalia Nykiel - The Voice of Poland

Przez kilka miesięcy, Natalia Nykiel nie odnosiła się w żaden sposób do powstałych na temat jej udziału w The Voice of Poland plotek. Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl, gwiazda nie wystąpi w muzycznym show telewizyjnej Dwójki. Widzowie jednak będą ją mogli podziwiać w nowym formacie Polsatu: The Four - Bitwa o sławę. Obok wykonawczyni hitu Error, w roli jurorów zobaczymy Igora Herbuta oraz Kubę Badacha.

Najnowsze