Igor Herbut "wygrał internety"! Przy okazji zdradził coś ważnego

2020-02-06 11:29
Igor Herbut
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Na fali popularności posta zamieszczonego na facebookowym profilu restauracji Avocado Przeworsk, na fanpejdżach popularnych marek i artystów pojawiły się jego przeróbki. Na stworzenie własnej zdecydował się też wokalista grupy Lemon - Igor Herbut, czym rozbawił wszystkich swoich fanów. Przy okazji, zdradził też pewien szczegół, który na pewno ich ucieszy. Więcej na ESKA.pl.

Już dawno w polskiej sieci żaden post nie spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, co ten zamieszczony na facebookowym profilu restauracji Avocado Przeworsk o treści: Dla wszystkich, którym nie smakuje nasze jedzenie. Nie podoba się, to... Jak już wiadomo, właściciele lokalu padli ofiarą ataku hakerskiego, który tak właściwie narobił więcej pożytku, aniżeli szkód, bo o restauracji dowiedzieli się internauci z całej Polski. Na reakcje ze strony specjalistów od marketingu najpopularniejszych marek nie trzeba było długo czekać.

Niedługo po tym, jak post zamieszczony na fanpejdżu restauracji stał się viralem, na stronach popularnych firm, takich jak Cinema City czy PlayStation zaczęły pojawiać się posty nawiązujące treścią do oryginału, który przed usunięciem zdążył zgromadzić kilkanaście tysięcy reakcji. Również Igor Herbut, doskonale znany wszystkim wokalista grupy Lemon, postanowił poinformować swoich fanów o premierze debiutanckiego albumu za pośrednictwem posta inspirowanego wpisem pozostawionym na fejsie Avocado Przeworsk.

Igor Herbut - nowa płyta

- DLA WSZYSTKICH KTÓRYM NIE PODOBA SIĘ MOJA MUZYKA .NIE PODOBA SIĘ TO MOJA SOLOWA DEBIUTANCKA PŁYTA W MARCU!!! - napisał na Facebooku Igor Herbut, potwierdzając tym samym, że jego długo wyczekiwana płyta pojawi się w sprzedaży już niebawem. Tak jak można było się spodziewać, post spotkał się ze sporym zainteresowaniem. W niecałą dobę, zareagowało na niego ponad 2 tysiące użytkowników serwisu.

Najnowsze