Narysowała Sanah w inny sposób i oczarowała internet. To nie jest jej jedyne dzieło!

2021-10-15 12:20
Sanah
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER/EastNews

Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było! Kobieta o niesamowitym talencie rysuje i maluje na swoim ciele polskie gwiazdy, ale także zagraniczne. Namalowała już Sanah, Bille Eilish, Arianę Grande, Young Leosię i nie tylko. Obok tego nie da się przejść obojętnie. Internauci są zaskoczeni i zachwyceni jednocześnie!

Sanah jest w ostatnim czasie na świeczniku wielu osób. Bez żadnego ale można stwierdzić, że jest najpopularniejszą wokalistką w naszym kraju. Jej twórczość uwielbiana jest przez wielu słuchaczy, a urok osobisty pozwala mocno się rozczulić. Najpierw internauci tworzyli covery jej hitów, potem zaczęli naśladować jej głos, a teraz oczom wszystkich ukazało się coś znacznie innego! Okazuje się, że jedna z internautek zaskoczyła wszystkich na Instagramie oraz na TikToku swoimi dziełami. To rysunki, które pojawiają się na jej ciele, a dokładnie na dekolcie. Wykonuje je Agnieszka Muszyńska, która jak widać kocha malować i co ciekawe nie robi tego farbami, a głównie kosmetykami! Najbardziej zaskoczyła wszystkich Sanah, która w dłoniach trzyma mikrofon oraz skrzypce.

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan

Narysowała Sanah w inny sposób - hit na TikToku

Agnieszka Muszyńska swoimi pracami zachwyca internautów! To wszystko przez malowanie przeróżnych postaci, tylko i wyłącznie przyglądając się w kamerę. Agnieszka rysuje je zawsze na swoim dekolcie, a efekt jest oszałamiający. To tak zwany Body painting, do którego Agnieszka wykorzystuje farbki, a nawet rzeczy do makijażu. Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było! Poniżej możecie zobaczyć jak w nieoczywisty sposób powstała Sanah z mikrofonem i skrzypcami. Efekt końcowy na pewno Was mocno zaskoczy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze