Bryska zaśpiewała megahit sanah w swoim mieszkaniu. Oczarowani fani domagają się jednego!

i

Autor: Magic Records Poland / tiktok.com/@bryska.official Bryska zaśpiewała megahit sanah w swoim mieszkaniu. Oczarowani fani domagają się jednego!

Bryska zaśpiewała megahit sanah w swoim mieszkaniu. Oczarowani fani domagają się jednego!

2022-09-24 13:53

Bryska nie zwalnia tempa i po wielu solowych hitach wzięła się za śpiewanie coverów. Internauci są oczarowani, ale domagają się, żeby gwiazda polskiej sceny muzycznej poszła za ciosem. Co zaśpiewała bryska? Jaki hit sanah wybrała? O co chodzi jej fanom? Postawione pytania mają swoje odpowiedzi!

Spis treści

  1. Bryska śpiewa sanah - komentarze 
  2. Bryska - piosenka Ostatnia nadzieja

Bryska ma za sobą pracowitą wiosnę i jeszcze bardziej pracowite lato. Od maja do połowy września zagrała ponad 40 koncertów i sprawiła, że stęsknieni fani nie mogą doczekać się kolejnych spotkań z artystką. Chętnie rozdaje ona autografy, pozuje do zdjęć i z radością prowadzi ze swoimi słuchaczami długie rozmowy. Wiele osób uważa, że przywróciła wiarę w polską muzykę pop. Bryska pomimo kilkudziesięciu występów najwyraźniej tęskni za śpiewaniem dla fanów, co pokazuje w mediach społecznościowych. Spędzając czas w mieszkaniu postanowiła wykonać utwór Ostatnia nadzieja. Komentujący są oczarowani głosem 21-letniej wokalistki i domagają się, by stworzyła oficjalny, wspólny utwór z największą obecnie gwiazdą polskiej sceny muzycznej, sanah. 

Bryska: którego hitu słucha najczęściej? | Moja Lista hitów

Bryska śpiewa sanah - komentarze 

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że bryska to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek w branży muzycznej z ponad 1,2 mln słuchaczy miesięcznie w serwisie streamingowym! W zaledwie 15 miesięcy od wydania debiutanckiego singla pokonała drogę, jaka niedawno wydawała się jeszcze nieosiągalna. Co więcej udało jej się wylansować aż 4 hity w radiowym TOP3 Airplaya: lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix), odbicie (Mark Neve Remix), mam kogoś lepszego (Skytech Remix) i najnowszy, czyli Sambę wraz z niemieckim duetem YouNotUs. Z pewnością wiele osób przekonało się o talencie wokalistki za sprawą coveru piosenki sanah, jaki nagrała i wrzuciła do sieci. Internauci piszą:

  • Tak bardzo wyczekuje twojego duetu z sanah - napisała jedna z użytkowniczek;
  • 2 ulubione wokalistki błagam zróbcie duet;
  • Kocham twój głos;
  • Marzy mi się wasz duet! Pięknie Gabi;
  • Piękny głos, bez wątpliwości!;

Bryska - piosenka Ostatnia nadzieja

Usiadła w kuchni, odpaliła TikToka i spontanicznie nagrała utwór Ostatnia nadzieja w wersji a capella! Fani mają nadzieję, że wkrótce nagra kolejne covery.

Bryska ostatnio pojawiła się gościnnie w nowej wersji utworu Samba. Natomiast na jesień 2022 wspólnie z Hauz oraz duetem Nico & Vinz proponuje utwór Emergency, który mogliście usłyszeć premierowo w ramach New Music Weekend w Radiu ESKA! Przypomnijcie sobie i oceńcie go już teraz