Największa fobia Sary James to... Nie uwierzycie czego boi się artystka!

2022-01-26 9:47
Sara James
Autor: Dawid Ziemba

Każdy człowiek stąpający po świecie ma jakieś fobie. Jeden boi się pająków, drugi małych pomieszczeń, a trzeci nie znosi ciemności. Czego natomiast boi się idolka dzieci i młodzieży - Sara James? Piosenkarka zdradziła swoim fanom, to co ją przeraża. Wiedzieliście o tym?

Sara James to 13-letnia wokalistka, którą pokochała nie tylko cała Polska, ale też Europa. Wszystko zaczęło się od The Voice Kids, kiedy to Sara wyszła na scenę podczas 4. edycji show i oczarowała dosłownie wszystkich. Oczywiście nie mogło być inaczej, finał należał do niej a po werdykcie Sara James dołączyła do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Następnie została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021 i o mały włos nie wygrała konkursu w Paryżu. Choć zajęła drugie miejsce, to dla wszystkich była faworytką, a jej piosenka Somebody skradła serce niejednej osoby na świecie. Choć mogłoby się wydawać, że Sara James niczego się nie boi, ponieważ czuje się na scenie jak ryba w wodzie i zawsze jest uśmiechnięta, to są jednak trzy rzeczy które mocno ją przerażają! Artystka podzieliła się tym ze swoimi fanami. Jak myślicie, o jakie fobie chodzi?

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Sara James - ciekawostki o artystce

Sara James zawsze jest pełna energii, a na scenie daje z siebie wszystko. Wiele osób uważa, że jest bardzo odważna, ponieważ nigdy nie widać w jej oczach strachu. Jednak jest coś czego boi się najbardziej! Sara James za pośrednictwem mediów społecznościowych, a dokładniej Instagrama zdradziła swoim fanom co jest jej największą fobią. W relacji wymieniła: klaustrofobię, czyli strach przed małymi pomieszczeniami, megalofobię czyli strach przed dużymi przedmiotami oraz hydrofobię - lęk przed wodą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze