Najpopularniejszy teledysk w Polsce to... Nie uwierzycie kto zajmuje miejsce na podium!

2021-02-09 12:16 Ewelina Kulasza
YouTube
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

YouTube zalany jest ogromną ilością teledysków. Codziennie przybywa po kilka lub nawet kilkanaście nowych klipów, jednak tylko niektóre mają szansę na wybicie. Czy wiecie, który teledysk w Polsce jest obecnie najpopularniejszy? Nie uwierzycie, kto zajmuje podium! To numer, który na początku 2021 roku miał swoją oficjalną premierę.

Najpopularniejszy teledysk w Polsce to... Nie uwierzycie kto zajmuje miejsce na podium! YouTube to platforma, na której znajdziemy dosłownie wszystko. To prawdziwe pole do popisu dla twórców, ale także rozrywka, która umili każdą chwilę. Znajdziemy tam nie tylko vlogi, teledyski, premiery hitów, ale także inne rzeczy! To idealne miejsce dla muzyków, ponieważ mogą wypromować swoją twórczość. To także szansa na rozgłos i zarobek dla zwykłych osób, które chcą zaistnieć w sieci. Idealnym przykładem na to jest między innymi Friz, Blowek czy nawet Wersow. Swoją ciężką pracą nie tylko zaistnieli na YouTube, ale także podbili cały internet.

Podobnie jest również z muzyką. Wielu artystów zaczynało od publikowania swoich coverów, a później wybili się do tego stopnia, że dziś mówi o nich dosłownie każdy! Teraz najpopularniejszym teledyskiem w naszym kraju jest właśnie twórczość wokalistki, która została odkryta przez internautów na YouTube. Jej numer w ciągu 3 tygodni zanotował ponad 8 milionów wyświetleń i ciągle idzie w górę. O jakim teledysku mowa? Będziecie zaskoczeni!

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Najpopularniejszy teledysk w Polsce

Najpopularniejszym teledyskiem w Polsce jest nowość od Sanah i Vito Bambino - Ale Jazz. To także najlepszy utwór w naszym kraju, który co ciekawe gościł przez dłuższy czas na karcie na czasie YouTube. Sanah to bez dwóch zdań muzyczne odkrycie 2020 roku, a jej każda wydana piosenka w szybkim tempie otrzymuje miano hitu.

Najnowsze