Programy TV

Najpiękniejsze kobiety w "Rolnik szuka żony". One zachwycały we wszystkich edycjach! Rolniczki i kandydatki, na widok których szybciej zabiły serca widzów

W "Rolnik szuka żony" pojawiło się mnóstwo rolniczek i kandydatek, na widok których szybciej zabiło serce niejednego widza. Które z nich były najpiękniejsze? Oto największe ślicznotki z miłosnego programu dla rolników.

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony" - miłosny hit TVP
  2. Najpiękniejsze kobiety w "Rolnik szuka żony"  
  3. Przypominamy największe piękności z "Rolnik szuka żony" 

"Rolnik szuka żony" - miłosny hit TVP

Miłosne programy od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W TVN (Hotel Paradise) i Polsacie (Love Island. Wyspa miłości) single szukają drugiej połówki na rajskiej wyspie, a w TVP poszukiwania drugiej połówki odbywają się na wsi. Rolnik szuka żony zadebiutował w telewizji 9 lat temu i doczekał się aż dziesięciu edycji. Uczestnikami show, którego prowadzącą jest Marta Manowska, są rolnicy i rolniczki, którym do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko drugiej połówki. 

Dowodem na to, że miłosny program TVP cieszy się olbrzymią sympatią widzów są liczone w milionach wyniki oglądalności. 

Czytaj także: Jak zmienił się rolnik Adrian z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Ma wyjątkową pasję!

Najpiękniejsze kobiety w "Rolnik szuka żony"  

We wszystkich edycjach programu pojawiło się wiele dziewczyn, które przyprawiły męską część publiczności o szybsze bicie serca. Piękne rolniczki zawróciły w głowach swoim kandydatom, a urodziwe kandydatki nieźle zawróciły w głowach rolnikom. Pewne jest, że w show udział wzięła nejedna prawdziwa piękność! 

W ostatniej, dziesiąte odsłonie programu widzowie poznali m.in. piękną Ewę, która jest kandydatką do serca rolnika Waldemara. Atrakcyjna dziewczyna zachwyciła fanów programu nie tylko wyglądem, ale także głosem. Widzowie nie szczędzili jej komplementów. 

Za jedną z najpiękniejszych kobiet w "Rolnik szuka żony" uchodziła również Kasia Cecot z 9. edycji programu. Katarzyna trafiła do show jako jedna z kandydatek rolnika Tomasza. Ich relacja była dość skomplikowana, ale ostatecznie zostali parą. Po programie jednak ich związek nie przetrwał. 

Uwagę widzów przykuła także uroda ślicznej Marleny z 6. edycji "Rolnik szuka żony". Dziewczyna była jedną z kandydatek rolnika Seweryna. Ich relacja nie zakończyła się jednak w przyjaznej atmosferze, a podczas ich wymiany zdań padło wiele gorzkich słów. 

Nie sposób nie wspomnieć również o ślicznych rolniczkach, które w programie szukały swojej drugiej połówki. Jedną z nich była Kamila Boś z "Rolnik szuka żony 8". Długonoga blondynka szybko została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką wszystkich edycji! 

Przypominamy największe piękności z "Rolnik szuka żony" 

W dziesięciu edycjach widzowie poznali mnóstwo kobiet. W galerii znajdziecie zdjęcia tych, które były uznane za najpiękniejsze. Niektóre z nich prowadzą profile w mediach społecznościowych, dzięki którym wiadomo, jak się zmieniły i co robią dzisiaj! 

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony kwitnie w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i termin porodu!

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł