koko die - album “Some of Your Pain” jest już dostępny!

i

Autor: fot. Krzysztof Powierża / Fonobo Label koko die

Najnowszy album koko die “Some of Your Pain” już dostępny! To 10 wyjątkowych i osobistych numerów

2023-03-17 13:48

Właśnie ukazała się najnowsza płyta koko die - krakowskiego multiinstrumentalisty, wokalisty i songwritera związanego z FONOBO Label. Album zatytułowany jest "Some of Your Pain" i od dziś można go znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej w sklepie wydawcy.

Najnowsze wydawnictwo koko die - album "Some of Your Pain" jest już dostępne! Znalazło się na nim 10 wyjątkowych numerów, które utrzymane są w charakterystycznym dla artysty stylu. Koko łączy świeże i elektroniczne brzmienie z subtelnym wokalem oraz niezwykle ważnym przekazem. Od 17 marca 2023 materiał w całości dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej w sklepie wydawcy.

koko die przedstawia obraz współczesnego człowieka

Płyta jest najbardziej osobistym wydawnictwem w karierze artysty. Koko die w materiale ukazuje współczesnego człowieka żyjącego na pograniczu różnych kultur i religii, nowoczesności i tradycji. Osobę zagubioną pośród presji społecznych, nauki zderzającej się z teoriami spiskowymi, próbującą realizować swoje prawdziwe pragnienia.

Album "Some of Your Pain" jest efektem współpracy koko die - który jest autorem tekstów i muzyki, oraz Ignacego Matuszewskiego - odpowiedzialnego za produkcję. Do tej pory koko die zapowiadał album trzema świetnie przyjętymi singlami - wydanym pod koniec zeszłego roku numerem "Different Tribes", piosenką "Never Been Good", która swoją premierę miała w lutym, oraz dostępnym od tygodnia utworem "Feel It’s Over".

koko die - kim jest muzyk?

koko die to młody krakowski multiinstrumentalista, wokalista i songwriter, znany z projektów Clock Machine oraz Ars Latrans Orchestra. Dryfuje solo między hipnotyzującymi rytmami, pływającymi harmoniami i czułymi, soulowymi melodiami, które łączą się ze sobą, aby wprawić biodra, serce i umysł słuchacza w poruszenie. W 2022 roku dołączył do FONOBO Label i razem z nowym wydawcą pracował nad solowym albumem. Jego płyta “Some of Your Pain” jest już dostępna,

Smolasty w radio ESKA, cały wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE