koko die

i

Autor: fot. Krzysztof Powierża / Fonobo Label koko die z nowym singlem "Never Been Good"

Koko die zdradza szczegóły nadchodzącego albumu. Singiel "Never been good" to prawdziwy majstersztyk

2023-02-03 19:50

Koko die podzielił się właśnie ze słuchaczami swoim najnowszym utworem! Numer “Never been good” jest drugim singlem promującym nadchodzący album artysty. Wydawnictwo “Some of Your Pain” ukaże się 17 marca nakładem FONOBO Label, a płytę już teraz można zamówić w preorderze na stronie wydawcy.

"Never been good" to drugi singiel, którym koko die - krakowski multiinstrumentalista, wokalista i songwriter, zapowiada swoje nadchodzące wydawnictwo. Numer utrzymany jest w charakterystycznym dla artysty stylu. Koko łączy świeże i elektroniczne brzmienie z subtelnym wokalem oraz niezwykle ważnym przekazem. "Jeśli kiedykolwiek ktoś powie Ci, że nie jesteś dostatecznie dobra/dobry, to nie ma racji. Wszyscy jesteśmy wystarczająco dobrzy" - komentuje artysta

koko die zrobił najbardziej osobisty materiał w swojej karierze

Utwór "Never been good" jest efektem współpracy koko die, który jest autorem tekstu i melodii, oraz Ignacego Matuszewskiego - odpowiedzialnego za produkcję. Numerowi towarzyszy animowane lyric video stworzone przez Mateusza Dziworskiego. Piosenka jest już dostępna w serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube artysty.

Numerem "Never been good" koko die zapowiada nadchodzący album "ome of Your Pain", który ukaże się już 17 marca nakładem FONOBO Label. Płyta jest najbardziej osobistym wydawnictwem w karierze artysty. Koko die w materiale ukazuje współczesnego człowieka żyjącego na pograniczu różnych kultur i religii, nowoczesności i tradycji. Osobę zagubioną pośród presji społecznych, nauki zderzającej się z teoriami spiskowymi, próbującą jednak odnaleźć swoje prawdziwe pragnienia. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był wydany pod koniec 2022 roku klimatyczny numer "Different Tribes".

Album "Some of Your Pain" od dziś dostępny jest w przedsprzedaży! Płytę można zamówić już teraz na stronie wydawcy. Wszystkie egzemplarze zamówione w przedsprzedaży będą podpisane przez artystę.

koko die - kim jest muzyk?

koko die to młody krakowski multiinstrumentalista, wokalista i songwriter, znany zprojektów Clock Machine oraz Ars Latrans Orchestra. Dryfuje solo międzyhipnotyzującymi rytmami, pływającymi harmoniami i czułymi, soulowymi melodiami,które łączą się ze sobą, aby wprawić biodra, serce i umysł słuchacza w poruszenie.W 2022 roku dołączył do FONOBO Label i razem z nowym wydawcą pracuje nadsolowym albumem.

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE