Agata Radziszewska

i

Autor: fot. Agata Stolarczyk / FONOBO Label Agata Radziszewska z nowym minialbumem "Spadam"

Agata Radziszewska z nowym minialbumem "Spadam"! Artystka dzieli sie osobistymi przeżyciami

2023-03-11 18:44

Agata Radziszewska podzieliła się właśnie swoim najnowszym materiałem. EPka “Spadam” wydana została nakładem FONOBO Label i od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych. Na mini albumie znajdziemy viralowy hit Agaty - piosenkę “2/10”, którą artystka podbiła streamingi oraz TikToka.

Agata Radziszewska podzieliła się właśnie swoim najnowszym materiałem. EPka "Spadam" wydana została nakładem FONOBO Label i od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych. Na mini albumie znajdziemy viralowy hit Agaty - piosenkę "2/10", którą artystka podbiła streamingi oraz TikToka.

"Spadam" - o czym jest najnowsza EPka Agaty Radziszewskiej?

Agata Radziszewska - młoda reprezentantka FONOBO Label, świętuje dziś premierą swojej EPki "Spadam". Na mini albumie znajdziemy 6 autorskich kompozycji, w których Agata dzieli się swoimi przeżyciami z ostatnich miesięcy. Materiał opowiada o różnych fazach radzenia sobie z problemami. Chciałam by każda piosenka oddawała inne emocje towarzyszące w takim czasie - od gniewu po iskrę nadziei czy ciągniecie siebie samego po ziemi - komentuje Agata.

EPkę “Spadam” promowały dwa bardzo dobrze przyjęte single, którymi Agata podzieliła się fanami w ostatnich tygodniach. Pierwszy z nich - piosenka “2/10” jeszcze przed swoją oficjalną premierą stała się hitem na TikToku. Drugim utworem, którym artystka zapowiadała wydawnictwo jest numer “O nie!”, o którym mów.

Utwór ten napisałam jakiś czas po przeprowadzce do większego miasta, gdy zaczęłam poważnie zastanawiać się nad moim zdrowiem psychicznym. Myślałam wtedy, że jest już za późno na jego naprawę i obwiniałam tylko i wyłącznie samą siebie za mój stan. Zrozumiałam też, że moje dawne życie już nigdy nie wróci.

"Spadam" jest efektem współpracy Agaty Radziszewskiej i Michała Wrzosińskiego. Artystka odpowiedzialna jest za teksty oraz muzykę, a Michał zajął się produkcją. Cały materiał od 10 marca 2023 dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Mini album "Spadam" jest drugim wydawnictwem w karierze artystki. W 2021 roku nakładem FONOBO Label ukazał się jej debiutancki materiał "Młodzi".

Agata Radziszewska - kim jest wokalistka?

Agata Radziszewska - głos młodego pokolenia! Z muzyką związana jest od czasów dzieciństwa, a pierwsze melodie oraz teksty tworzyła już w podstawówce. Początkowo jej muzyka była sekretem, ale z czasem zdecydowała się podzielić nią ze światem i zadebiutowała w ramach akcji FONOBO Pitcher, wypuszczając radosny kawałek zatytułowany "Dotknąć nieba". Po sukcesie pierwszego singla kontynuowała współpracę z FONOBO Label i wydała EP-kę "Młodzi". Po premierze albumu zagrała serię solowych koncertów, a później zamknęła się w studio, gdzie rozpoczęła pracę nad nowym materiałem. Właśnie wydała swoje drugie wydawnictwo, które zapowiadały niezwykle dobrze przyjęte single "2/10" oraz "O nie!".

Smolasty w radio ESKA, cały wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE