Najmłodsza uczestniczka #hot16challenge2 rapuje! Kim jest Lenka?

2020-05-19 14:24 EK
Najmłodsza uczestniczka #hot16challenge2 rapuje! Kim jest Lenka?
Autor: screen z YouTube/Hejka tu Lenka Najmłodsza uczestniczka #hot16challenge2 rapuje! Kim jest Lenka?

To, że druga edycja #hot16challenge króluje w sieci, wie już chyba każdy! Kolejną nominowaną osobą została 9-letnia Lenka z kanału Hejka tu Lenka. Zobacz na ESKA.pl, jak dziewczynka poradziła sobie rapując w słusznej sprawie oraz ile wyświetleń udało jej się zdobyć w bardzo krótkim czasie.

Druga edycja #hot16challenge nie zwalnia tempa, ani na chwilę! Codziennie na platformie YouTube pojawiają się nowe kawałki znanych osób i nie tylko, które zdecydowanie podbijają kartę na czasie. Aby pomóc szpitalom, lekarzom, a także pielęgniarkom  w walce z pandemią koronawirusa, niemalże każdego dnia powstają 16-wersowe kawałki, które szybko stają się hitami, a internauci chcą więcej i więcej. Dodatkowo, powstała również charytatywna zbiórka na portalu siepomaga.pl, którą założył razem z początkiem akcji raper Solar. Wśród hip hopowych nawijek mogliśmy usłyszeć do tej pory wiele znanych głosów, m.in.: Natalii Szroeder, Dawida Kwaitkowskiego, Cleo, Marceliny Szlachcic, Viki Gabor, Roxie Węgiel, Wersow, Fiza czy Lord Marka, znanego też pod pseudonimem Kruszwil. To właśnie popularny youtuber nominował 9-letnią Lenkę Pachuc z kanału Hejka tu Lenka. Ku zaskoczeniu wszystkich, dziewczynka przyjęła wyzwanie i w sobotę 16 maja opublikowała swoją piosenkę. W ciągu kilku dni kawałek został wyświetlony ponad milion razy i króluje w czołówce karty na czasie YouTube.

Kim jest Lenka Pachuc, której kanał subskrybuje również milionowa liczba osób? Jak poradziła sobie z rapem? Dowiecie się pod wywiadem z piosenkarką Sanah.

Hanczak - Sanah

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

#Hot16Challenge2: kim jest Lenka z kanału Hejka tu Lenka?

Lenka Pachuc to 9-letnia bohaterka, którą możecie oglądać na kanale Hejka tu Lenka. Jest to najpopularniejszy polski profil familijny na platformie YouTube. Dziewczynka swoją przygodę w mediach społecznościowych rozpoczęła w 2016 roku i od tamtej pory idzie do przodu jak burza. Jej Instagrama prowadzą rodzice - mama Dorota i tata Mariusz. Profil Lenki znaleźć można w aplikacji pod nazwą @hejkatulenkayt. Co ciekawe, w materiałach wideo pojawiają się również rodzice youtuberki, jak i jej rodzeństwo - młodszy brat Marcel. Dodatkowo w swoich filmach Lenka prezentuje przeróżne wyzwania, czas spędzony z rodziną, a także sprawdza i recenzuje zabawki dla dzieci. Zobaczcie poniżej, jak młodziutka gwiazda internetu poradziła sobie rapując 16-wersową nawijkę!

Jak na #hot16challenge2 przystało, Lenka nominowała kolejne osoby. Wśród nich znalazł się Filip Chajzer, Grampaula, Ami opowiada oraz Kiki Świat.

Najnowsze