Wersow nawija w #hot16challenge i nominuje Julię Wieniawę! W kawałku pojawili się nawet fani

2020-05-14 11:20
Wersow nawija w #hot16challenge i nominuje Julię Wieniawę! W kawałku pojawili się nawet fani
Autor: screen z YouTube/WERSOW Wersow nawija w #hot16challenge i nominuje Julię Wieniawę! W kawałku pojawili się nawet fani

Druga edycja #hot16challenge zdecydowanie przejdzie do historii! Póki co, nie zapowiada się również, aby zniknęła z sieci. Codziennie swoje kawałki wrzuca wielu artystów. Kolejną nominowaną, która wykonała challenge jest youtuberka Wersow. Posłuchaj na ESKA.pl o czym śpiewa i jak wygląda jej klip, który dla wielu fanów może być naprawdę czymś wyjątkowym!

#Hot16Challenge2 zdecydowanie rozgrzał platformę YouTube. Karta na czasie zapełniona jest wieloma 16-wersowymi kawałkami. Rapowanie plus niesienie pomocy, okazało się być strzałem w 10-tkę! Co ciekawe, ten szczytny cel wsparło już naprawdę wiele osób. Świadczy o tym zebrana suma pieniędzy - ponad dwa miliony złotych! Na dzień dzisiejszy wcale nie zapowiada się koniec akcji, dlatego możemy spodziewać się o wiele większego wyniku zbiórki na www.siepomaga.pl. W wyzwanie angażuje się coraz więcej artystów ze świata muzyki i nie tylko. Wśród nominowanych znaleźli się również aktorzy, wokaliści ze sceny disco polo, a także popularne osoby ze świata YouTube’a. Większość z nich nie miała nigdy nic wspólnego z hip hopem, a ku zaskoczeniu wszystkich poradzili sobie całkiem nieźle! Kolejną nominację w zabawie dostała youtuberka i influencerka Wersow. Zobaczcie poniżej, jak nawija w #hot16challenge2 i jak zareagowali na jej rapowy występ fani.

Wersow nawija w #hot16challenge - pokazała swoich fanów

To jest moje hot16challenge. Nie wiem co tu robię, ale będę nawijała i pomagała, bo właśnie o to w tym chodzi - takimi słowami Weronika Sowa rozpoczyna swój hip hopowy kawałek. Później możemy usłyszeć, jak dziewczyna rapuje o pobycie w Stanach Zjednoczonych i o tym, że nie było to w jej planach. Dodatkowo do piosenki powstał klip, do którego przyczynili się również wierni obserwatorzy Wersow, wysyłając jej filmiki, na których pokazują jak spędzają wolny czas w domu. Mimo iż youtuberka nie ma nic wspólnego z muzyką, to kawałek wyszedł jej naprawdę ciekawie. Fani nie kryją zachwytu, co widać w zamieszczonych komentarzach pod rapem:

Szkoda ze piosenka nie jest dłuższa bo jest sztosem totalnym :D

Moja 2,5 latka krzyczy "mama jesce raz!" Więc to mówi samo przez siebie - sztos

Na początku myślałam że będzie słabo, ale teraz wiem że będę słuchać tego często bo wyszło genialnie

Jedną z zasad muzycznego wyzwania jest nominacja kolejnych artystów, bądź innych znanych osób do zabawy. Wersow postanowiła wytypować do niej:

  • Julię Wieniawę
  • Stuarta Burtona
  • Szymana

Poniżej możecie posłuchać, jak Weronika poradziła sobie w #Hot16Challenge2.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze