Najlepsze wykonania z The Voice of Poland. Już możesz głosować! [GŁOSOWANIE]

2021-09-07 16:30
The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]
Autor: WBF The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych muzycznych show. Każdy kolejny sezon przyciąga przed telewizory rzesze fanów formatu. To ze sceny Voice'a wybrzmiały mistrzowskie covery hitów. Nadszedł czas na wybranie najlepszego wykonania. Zagłosuj na swój ulubiony cover z programu!

The Voice of Poland to jeden z najchętniej oglądanych muzycznych show. Przez lata w programie usłyszeć mogliśmy wybitne covery, które swoim poziomem dorównywały oryginałom. Niektórzy uczestnicy programu są dziś gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Jesteś fanem The Voice of Poland? Śledzisz losy uczestników w trakcie i po zakończeniu programu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Zagłosuj i wybierz sama/sam najlepszy cover z programu. W głosowaniu wybierzemy czołowe wykonanie z wszystkich edycji The Voice of Poland.

The Voice of Poland 12 - co będzie się działo w 1 odcinku? Fani show już nie mogą się doczekać!

Viki Gabor jako jurorka w The Voice of Poland?

The Voice of Poland emitowane jest na antenie Telewizji Polskiej od 2011 roku. Show dostarcza ogromnych muzycznych wrażenie zarówno widzom jak i jurorom programu. Tak o programie wypowiedziała się jurorka kilku edycji - Justyna Steczkowska.

Kiedy po raz pierwszy zasiadłam na obrotowym fotelu program był zupełnie czymś nowym w polskiej telewizji do czego widzowie i utalentowani młodzi wokaliści dopiero się przyzwyczajali. Dziś ten program cieszy się wielkim zainteresowaniem, ma ogromną rzeszę fanów i cały czas wzbudza emocje. Według mnie śmiało można powiedzieć, że The Voice of Poland to program kultowy.

Występy, które biorą udział w głosowaniu możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Sonda
Jaki jest najlepszy cover z programu The Voice of Poland?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze