Trenerzy The Voice of Poland 2021

i

Autor: WBF Trenerzy The Voice of Poland 2021

The Voice of Poland 12 - co będzie się działo w 1 odcinku? Fani show już nie mogą się doczekać!

2021-09-07 9:40

Na ten moment czekał dosłownie każdy! Wielkimi krokami zbliża się 12. sezon muzycznego show The Voice of Poland. Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Kogo zobaczymy na czerwonych fotelach, a kogo za kulisami? Garść najważniejszych informacji o nadchodzącej edycji i premierowym odcinku, znajdziecie poniżej.

To dzieje się naprawdę! Pierwszy odcinek The Voice of Poland 12 już w najbliższą sobotę 11 września. Co będzie się działo? To zastanawia wielu fanów show, ponieważ z niecierpliwością czekają na premierę. Jak już wiadomo na fotelach doszło do zmian. W nowej edycji nie zobaczymy Edyty Górniak, Michała Szpaka i Urszuli Dudziak. Ich miejsce tuż obok Tomsona i Barona zajmie Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz debiutująca Sylwia Grzeszczak. W rolę prowadzącego ponownie wcieli się Tomasz Kammel, jednak przy jego boku nie znajdzie się teraz Maciej Musiał, lecz Małgorzata Tomaszewska. Zmiany będą widoczne również za kulisami muzycznego show. Zamiast Adama Zdrójkowskiego i Ewy Zawada zobaczymy tam Aleksandra Sikorę. Co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu The Voice of Poland?

Edyta Górniak nie wystąpi w "The Voice" przez Michała Szpaka

The Voice of Poland 12 - odcinek 1. Co będzie się działo?

Co wydarzy się w premierowym odcinku 12. sezonu The Voice of Poland? Oczywiście to jedna wielka niewiadoma, jednak jak możemy się domyślać będzie się działo! W pierwszym odcinku widzowie będą świadkami muzycznych Przesłuchań w Ciemno. Na scenie pojawią się uczestnicy, którzy zaprezentują swój talent. Jeśli ktoś skradnie serca trenerów, wtedy może liczyć na odwrócenie czerwonego fotela w swoją stronę. Jak można zauważyć w social mediach, fani The Voice of Poland już nie mogą się doczekać! Cztery pierwsze odcinku show to Przesłuchania w Ciemno, następnie trzy odcinki Bitew, jeden odcinek Nokautów oraz trzy odcinki na żywo przed finałem, który odbędzie się 4 grudnia. Emisja The Voice of Poland 12 jak zawsze w TVP2 o godzinie 20:00.

Sonda
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to dobry pomysł?