Najlepsze profile gwiazd na TikToku! #zostańwdomu i sprawdź, kogo obserwować! 

2020-03-23 16:05
TikTok wprowadza nową funkcje. Co to jest deepfake?
Autor: Kuba Adamiak / Tik Tok Radia ESKA TikTok wprowadza nową funkcje. Co to jest deepfake?

Popularność aplikacji TikTok jest niewyobrażalnie duża, a co najlepsze stale rośnie! Możemy oglądać tam treści milionów niezwykle utalentowanych użytkowników, a w ostatnim czasie możemy nawet natrafić na profile znanych gwiazd, które popularność zdobyły gdzieś indziej już dużo wcześniej. Zdradzamy na ESKA.pl garstkę profili sławnych osób, które warto obserwować.

TikTok stał się na tyle popularną platformą społecznościową, że z chęcią dołączają do niej gwiazdy największego formatu. Osoby znane z telewizji czy też z innych mediów społecznościowych takich jak: Instagram, YouTube zakładają konta na TikToku i rozpoczynają tam swoją przygodę, która w bardzo szybkim tempie okazuje się być ich kolejnym sukcesem. TikTok to aplikacja top jeden wśród młodzieży, ale jej popularność na skalę światową pokazuje, że nie tylko młodsze pokolenie jest nią totalnie oczarowane. Jest to idealne miejsce do tworzenia krótkich filmików, a przede wszystkim do wyrażania własnych emocji, poprzez artystyczny zacięcie, które posiada naprawdę wielu twórców. Dla młodszego pokolenia ta aplikacja jest środowiskiem naturalnym. Nie pierwszy raz mają oni styczność z fenomenem selfie czy dzieleniem się swoim prywatnym życiem z innymi w sieci.  Okazuje się jednak, że nie tylko młodzież świetnie odnajduje się na TikToku, ponieważ już możemy od jakiegoś czasu obserwować tam treści chociażby Anny Lewandowskiej, Joanny Krupy czy też Mariny Łuczenko.

TikTok - najlepsze profile gwiazd

Z pewnością znasz ich z Instagrama lub YouTube’a ale wiedziałeś o tym, że mają także swoje profile na TikToku?

Angelia Mucha, znana wszystkim jako Littlemooonster96 również zawitała na TikToku. Dziewczyna ma całą rzeszę fanów i należy do grona pierwszych osób na YouTube, które zdobyły tak ogromną popularność. Jej konto powstało 22 marca 2020 i już obserwuje je ponad 20 tysięcy osób.

Wersow kojarzona jest jako dziewczyna jednego z najbardziej popularnych polskich YouTuberów, a mowa tu o Frizie. Dziewczyna również ma swoje konto na TikToku, które pokochało niespełna 400 tysięcy ludzi.

Justin Bieber na TikToku? Jeśli jesteście fanami zagranicznych gwiazd to z pewnością już go obserwujecie.  Profil gwiazdy ogląda ponad 9 milionów użytkowników i cieszy się ogromnym zaangażowaniem fanów, które można zobaczyć po ilość polubień oraz napisanych komentarzy.

Stuu, który jest pomysłodawcą i założycielem słynnego domu X, w którym mieszka wraz z innymi youtuberami również jest właścicielem ponad milionowego konta na TikToku.

Ola Nowak znana wcześniej z kanału Beksy, teraz głównie poświęca się twórczości na TikToku, co zresztą idzie jej bardzo dobrze! Dziewczynę obserwuje 900 tysięcy internautów.

Fanka o kontakcie z fanami
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze