TikTok

i

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Trendy na TikToku! Sprawdź, które wyzwania budzą najwięcej emocji

2020-03-23 10:52

Trendy na TikToku to już codzienność! Aplikacja ta słynie z różnych, popularnych wyzwań, do których dołączają setki tysięcy, a nawet miliony użytkowników. Trendy te odświeżają się co chwile, przez co użytkownicy TikToka nie mogą narzekać na nudę! Zdradzamy na ESKA.pl Top 5 najnowszych wyzwań, do których dołączają wszyscy tiktokerzy!

Szufladka z trendami na TikToku jest niesamowicie istotną częścią tej aplikacji i zdecydowanie ta opcja wyróżnia ją na tle innych portali społecznościowych. Trendy na TikToku to nic innego jak różnego rodzaju zadania, wyzwania zapoczątkowane przez jednego twórcę, lub samą aplikację, które stają się w pewnym momencie bardzo popularne, a wszystko przez to, że dołączają do nich setki innych użytkowników. Okazuje się, że kreatywność twórców w aplikacji TikTok nie ma końca i osoby, które mają tam konta mogą na bieżąco nagrywać swoje filmy do popularnych trendów. Fenomenem takich wyzwań jest to, że są one najszybszą i najprostszą drogą do tego, aby zaistnieć w aplikacji jako twórca. Każdy kto zakłada profil na TikToku i chce stać się sławnym tiktokerem musi podążać za trendami, które znajdzie w zakładce z lupką pod nazwą odkryj. Zdradzamy na ESKA.pl najpopularniejsze filmy, które budzą najwięcej emocji i cieszą się uznaniem młodzieży.

TikTok - TOP 5 trendów

#Trenujzlewą to nic innego jak trend Anny Lewandowskiej, który zachęca wszystkich do aktywności fizycznej w domu. 17 marca 2020 gwiazda dołączyła do aplikacji i już ma swój własny trend, do którego dołączają tysiące użytkowników.

#Makeuphacks to trend, który ma za zadanie pokazać jak w łatwy sposób ułatwić sobie życie! Długie rzęsy, grubsze brwi, trwalszy makijaż? Wszystkie makijażowe triki znajdziecie właśnie w tym miejscu.

#Życiewzwiązku to recepta na udany związek! Dzięki temu wyzwaniu poznacie wiele cennych rad i wskazówek, jakie warto znać mając drugą połówkę.

#Skarpetkowewyzwanie jest jednym z bardziej wartościowych trendów na TikToku, jakie możemy tam znaleźć. 21 marca to światowy dzień Zespołu Downa. TikTok podkreśla, że wszyscy jesteśmy unikalni, dlatego do trendu dołączają miliony użytkowników i ubierają skarpetki nie do pary.

#Napisztekst to nic innego jak czas na kreatywność twórców. Trend polega na tym, by napisać tekst do beatu, do którego pasują ponoć wszystko.

Szybka Seria 2020: Czarek Czaruje zdradził swój największy sekret! Zaliczył MEGA wpadkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE