Najlepsze parodie hitowych teledysków. Są lepsze, niż oryginalne klipy? [GALERIA]

2020-09-09 14:25 Ewelina Kulasza
Najlepsze parodie hitowych teledysków
Autor: Screen z YouTube/LETNI, YouTube/NAOMI CLUB, YouTube/BAKU FAMILY, YouTube/Bart Baker Najlepsze parodie hitowych teledysków

Humorystyczne, ciekawe, a czasami mocno zaskakujące parodie teledysków, to często spotykany materiał na YouTube. To właśnie tam internauci zamieszczają swoje kreatywne przeróbki. Niektóre śmieszą bardziej, inne mniej, a jeszcze inna są dla niektórych żenujące! Najlepsze parodie znanych teledysków, znajdziecie w naszej galerii na ESKA.pl.

Nie od dziś wiadomo, że na platformie YouTube można znaleźć dosłownie wszystko. Większość osób spędza tam naprawdę sporo wolnego czasu i nigdy się nie nudzi. To wszystko zasługa materiałów, które publikowane są przez użytkowników. Wielkim hitem są parodie, które internauci tworzą zaraz po premierach oficjalnych klipów wielkich gwiazd. Zjawisko to najczęściej widoczne jest za granicą, jednak polscy użytkownicy również nie próżnują i nagrywają swoje kreatywne treści. Parodiowanie oryginalnych klipów to ciekawy sposób, aby youtuber zaistniał w sieci. Jeśli materiał jest naprawdę dobry, to w szybkim tempie gromadzi wyświetlenia i jest o nim naprawdę bardzo głośno! Niektóre parodie są śmieszne, a inne wręcz od razu odpychają od siebie widzów.

W maju 2020 roku miała miejsce oficjalna premiera klipu Lady Gagi i Ariany Grande - Rain On Me. Oczywiście nie odbyło się bez parodii, która powstała dosyć szybko. Naomi Watanabe oraz towarzysząca jej Yuriyan Retriever stanęły na wysokości zadania i stworzyły parodię, która wręcz zachwyciła internautów na całym świecie. Kto jeszcze stworzył śmieszny klip i do jakiej piosenki? Najlepsze parodie poznacie w naszej galerii. Są lepsze, niż oryginalne teledyski?

Uśmiech, przyjaciele i szaleństwo - Adam Kubera z wakacyjnym teledyskiem Nie liczy się nic
Najnowsze