Najczęściej nadawane imiona dla zwierząt w Polsce! Jak nazywamy swoich pupili?

2019-04-12 16:21 A.D.
Pies
Autor: East News /mediadrumworld.com / Skye Wardle

Imiona ważne są zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Dzięki temu potrafimy nie tylko odróżnić naszego przyjaciela od innych, ale i nawiązać specyficzną więź. Psy i koty uczą się reagować, gdy je wołamy, a ładnym imieniem chętnie chwalimy się również w mediach społecznościowych. Jakie są najpopularniejsze imiona dla zwierząt w Polsce? Sprawdźcie na ESKA.pl

Zwierzęta to niezwykli przyjaciele. Są wierne, zawsze potrafią pocieszyć i rozbawić swojego właściciela. Nic więc dziwnego, że dla większości z nas posiadanie pupila, to niemal konieczność. Jak Polacy nazywają swoich czworonożnych podopiecznych? Czy imiona Burek, Azor i Reksio przeszły już do historii? 

Zobacz też: Tomáš Jeřábek - kim jest autor słów o pomidorku?

Imiona dla zwierząt - jakie były najpopularniejsze w 2018? 

Portal psipark.pl przygotował specjalny ranking imion dla psów. Okazuje się, że w 2018 roku Polacy najczęściej posiadali psy o imieniu Luna lub Toffik. Popularne są również Teddy, Roki, Alex, Max czy Fado. Jak jest w przypadku kotów? Polacy najchętniej decydują się na Perełkę, Łatkę, Kropkę lub po prostu Kicię. Wśród kocich dżentelmenów królują imiona Tofik, Łatek, Filemon, Leon i Rudy. Tuptuś ciągle jest najpopularniejszym imieniem dla żółwia. 

Najnowsze