Najbardziej ambitne produkcje na YouTube, które musisz obejrzeć w tym roku!

2020-07-02 12:33 Patrycja Obarowska
YouTube
Autor: pixabay.com

YouTube jest pełen przeróżnych treści wideo, które możemy sklasyfikować do tych mniej i bardziej udanych! Już na ESKA.pl przygotowaliśmy filmiki twórców, które zostały stworzone w bardzo profesjonalny sposób! Uczące, świetnie zrobione jakościowo wideo, które warto obejrzeć w serwisie YouTube jeszcze w tym roku!

Polski YouTube? Jeśli odnosisz wrażenie, że obejrzałeś na tej platformie już dosłownie wszystko, to zatrzymaj się na chwilę i zobacz koniecznie, co dla ciebie przygotowaliśmy. Z niekończącego się źródła inspiracji, jakim jest YouTube wyciągnęliśmy najlepsze treści wideo, które wyróżniają się profesjonalną produkcją, interesującym dialogiem, a co najważniejsze sensowną i wnoszącą coś w życie puentą. YouTube to serwis rozrywkowy dostępny na całym świecie dla każdego, dlatego też można znaleźć na nim niemalże każdą, nawet najbardziej wyszukaną treść. Internetowi twórcy bardzo często nagrywają filmiki, które są robione tylko pod wyświetlenia i nie mają żadnego głębszego przekazu dla widza. YouTube kocha content rozrywkowy, dlatego treści, które najczęściej tam znajdziesz to wszelkiego rodzaju pranki, challenge, a także luźne vlogi z życia prywatnego youtuberów. Okazuje się, że na tym nie koniec! Istnieją również twórcy, którzy chcą zapaść swoim widzom w pamięć i przekazać treści, które potem mogą przydać się im w funkcjonowaniu na co dzień. 

YouTube - wartościowe kanały

Polska scena YouTube'a może pochwalić się internetowymi twórcami, którzy robią mądry wartościowy content. Między innymi mowa tutaj o takich kanałach jak: 7 metrów pod ziemią Rafała Gębury, Reżyser Życia Daniela Rusina, Po Cudzemu Arleny Witt, a także wiele innych. 

YouTube - najlepsze wideo

Reżyser Życia to internetowy twórca, który w swoje youtubowe produkcje wkłada całe serce! Jego filmy są wartościowe, profesjonale i pełne zaangażowania zarówno od strony aktorów, jaki montażystów.

Rafał Gębura to właściciel i prowadzący kanał 7 metrów pod ziemią. Rafał specjalizuje się w mega ciekawych wywiadach, które prowadzi z bardzo interesującymi gośćmi. 

Dla Pieniędzy - to również jeden z ciekawszych i bardziej wartościowych treści na polskim YouTube. Można wynieść z niego porządną dawkę wiedzy!

Najnowsze