Nagrywał z Justinem Bieberem, dziś jest chłopakiem Miley Cyrus. Kim jest Cody Simpson?

2019-10-09 14:39 MK
Cody Simpson
Autor: instagram.com/codysimpson

Miley Cyrus uchodzi za jedną z największych gwiazd współczesnej popkultury, a jej życiem prywatnym interesują się ludzie na całym świecie. Wystarczyło jedno zdjęcie w jej towarzystwie, by o Codym Simpsonie ponownie zrobiło się głośno. Wielu wielbicieli wokalistki zastanawia się, kim jest jej nowy chłopak. Sprawdźcie najważniejsze informacje na jego temat już teraz, na ESKA.pl.

Miley Cyrus - Cody Simpson to aktualna miłość popularnej na całym świecie artystki. Gdy paparazzi opublikowali ich wspólne zdjęcia z wyjścia do restauracji, młodym chłopakiem zainteresowało się wielu internautów. Część z nich kojarzyła go z wcześniejszych dokonań, takich jak chociażby duet z Justinem Bieberem. Cody Simpson był niegdyś jednym z tych artystów, do którego na początku kariery przylgnęła łatka "drugiego Justina Biebera", bowiem reprezentował on podobny styl muzyczny do kanadyjskiego piosenkarza.

Cody Simpson - kto to jest?

Justin Bieber był pierwszą gwiazdą, która zrobiła tak wielką karierę, publikując w serwisie YouTube swoje covery. Po ogromnym sukcesie Kanadyjczyka, jego śladami postanowiło pójść wielu równie utalentowanych młodych chłopaków. Jednym z nich był właśnie pochodzący z Australii Cody Simpson. 22-letni dziś wokalistka również publikował na swoim kanale własne interpretacje popularnych hitów, aż wreszcie został zauważony przez producenta i podpisał kontrakt płytowy w 2010 roku.

Pierwszy album muzyka zatytułowany Paradise ukazał się w 2012 roku i odniósł dość spory sukces wśród młodych słuchaczy. Do najpopularniejszych przebojów piosenkarza należą: All Day, On My Mind oraz iYiYi z raperem Flo Ridą. Jednym z największych sukcesów młodego wokalisty było jednak nagranie wspólnego numeru z Justinem Bieberem - Home To Mama w 2014 roku. Muzycy do tej pory się przyjaźnią i komentują swoje zdjęcia na Instagramie.

Cody Simpson - 2019

Dziś, Cody Simpson nie odnosi już sporych sukcesów w muzyce, jednak wciąż zajmuje się nią zawodowo. W 2017 roku stworzył nawet grupę muzyczną o nazwie Cody Simpson and the Tide. Przeglądając jego Instagrama, aż ciężko uwierzyć, że to ten sam uroczy blondyn, do którego kilka lat temu wzdychały nastolatki na całym świecie. Artysta bowiem chętnie chwali się swoją nienaganną sylwetką. Jedną z ulubionych dyscyplin sportu Australijczyka jest windsurfing.

Wyświetl ten post na Instagramie.
energy Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)
Najnowsze