Nagrał swoje dzieci jak słuchają Whitney Houston. Ich miny są niesamowite!

i

Autor: Screen z Tiktoka: roykoj85

Nagrał swoje dzieci jak słuchają Whitney Houston. Ich miny są niesamowite!

2023-02-06 16:17

Ten ojciec postanowił pokazać swoim pociechom królową muzyki - Whitney Houston. Reakcje dzieci często zaskakują dorosłych, jednak ta zdecydowanie mówi sama za siebie! Mężczyzna rozbawił internautów, publikując nagranie w siebie. Ich miny były niesamowite i zdecydowanie oddały to, jak wielki talent miała artystka!

Whitney Houston niewątpliwie jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek w historii muzyki. Gwiazda na zawsze zapisała się w historii, ma miliony fanów na całym świecie. Choć odeszła ponad dziesięć lat temu, nowe pokolenia wciąż zachwycają się jej twórczością. Doskonałym dowodem na to są bliźniaki, których reakcja na piosenkarkę mówi sama za siebie. Miny dzieci są naprawdę niesamowite. Całe zajście postanowił nagrać ich ojciec. Podzielił się wrażeniami chłopców z słuchania artystki. Dodał na TikToka film, który rozbawił tysiące internautów. Urocze maluchy znajdziecie pod wideo!

Wysłał dziewczynę po płyn do migaczy. Nie uwierzycie, co się działo dalej!

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64
Sonda
Czy znasz muzykę Whitney Houston?

Zabawna reakcja TikTok

Ojciec postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami na TikToku reakcją jego dzieci na występ Whitney Houston. Choć kobieta miała niezaprzeczalny talent, takich min chyba nikt się nie spodziewał. Maluchy nie mogły oderwać wzroku od artystki, gdy wykonywała swój kultowy utwór I Will Always Love You. Wpatrywali się w nią z najprawdziwszym zdumieniem wymalowanym na twarzach. Podczas refrenu wzdrygnęli się, wysypując jedzenie z miseczki, jednak to nie sprawiło, że przestali wpatrywać się w wokalistkę. Z ciekawością przysłuchiwali się dalej, ewidentnie nie mogąc wyjść z szoku. Trzeba przyznać, że to doskonale odzwierciedla, co czują jej fani, podczas słuchania jej twórczości!

Jej dziecko zaczęło mówić mając 6 tygodni. Szokujące wyznanie matki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE