Jej dziecko zaczęło mówić mając 6 tygodni. Szokujące wyznanie matki

i

Autor: Screen z TikToka: selaphinx

Jej dziecko zaczęło mówić mając 6 tygodni. Szokujące wyznanie matki

2023-02-06 15:13

Pewna TikTokerka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami naprawdę niesamowitym doświadczeniem. Kobieta wyznała coś nieprawdopodobnego, a mianowicie, że jej dziecko zaczęło mówić, gdy miało zaledwie... 6 tygodni! Zdradziła metodę, która miałaby do tego prowadzić. Mamy dla Was pełne szczegóły!

Porady z TikToka niejednokrotnie okazywały się prawdziwymi hitami. Najczęściej jednak chodziło o kulinarne czy też modowe. Mało kto spodziewał się, że usłyszy tam o tym, jak nauczyć mówić sześciotygodniowe dziecko! Trzeba przyznać, że brzmi to dosyć nieprawdopodobnie. Pewna matka, która działa na platformie, podzieliła się ze swoimi obserwatorami szokującą wiadomością. Jej pociecha miała wypowiedzieć pierwsze słowo, gdy skończyła 6 tygodni, a zdanie niewiele ponad miesiąc później. W jaki sposób to zrobiła? Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Szczegóły znajdziecie pod wideo. Kto wie, może Wam też się uda!

Michał Gała zmagał się z ciężką chorobą. Jest jak tykająca bomba

NAJPOTĘŻNIEJSZE SAMOCHODY ELEKTRYCZNE [Porsche Taycan Turbo S, Mercedes EQS i inne] | ESKA XD - Prosto z salonu #64

Dziecko zaczęło mówić, mając 6 tygodni

Matka z TikToka podzieliła się szokującą wiadomością. Jej dziecko zaczęło mówić, gdy miało zaledwie 6 tygodni. Kobieta znalazła własną metodę, która umożliwiła jej porozumiewanie się ze swoją pociechą w tak wczesnej fazie rozwoju.

Wysłał dziewczynę po płyn do migaczy. Nie uwierzycie, co się działo dalej!

Upewnij się, że Twoja ręka znajduje się na szyi dziecka. Za każdym razem, kiedy mówisz słowo, które ma zostać powtórzone, delikatnie dotknij twarzy dziecka. Może to być nos. Zastopuj, aby dać maluchowi przestrzeń - poradziła TikTokerka.

Czy metoda działa?

Kobieta sama wyznała w swoim wideo, że metoda ta niekoniecznie zadziała na wszystkich maluchach. W końcu przyswajają one wiedzę w różnym czasie. Mają swoje własne tempo nauki. Każde dziecko jest inne i warto dać mu czas, którego potrzebuje do rozwinięcia wszelakich umiejętności.

Sonda
Korzystasz z TikToka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE