My Way - piosenka Edyty Górniak z programu TVN. Brzmi jak HIT? [PREMIERA]

2019-10-30 16:41 RW
My Way - piosenka Edyty Górniak z programu TVN. Jak brzmi? [PREMIERA]
Autor: Mateusz Jagielski/East News My Way - piosenka Edyty Górniak z programu TVN. Jak brzmi? [PREMIERA]

My Way - piosenka Edyty Górniak to jeden z hitów zimy? Letnio-brzmiący kawałek został stworzony z myślą o nowym programie telewizji TVN, w którym gwiazda polskiej sceny muzycznej uczy się jeździć. Nad brzmieniem utworu czuwał krakowski producent, który zasłynął z wielu hitów numer 1. Co to za piosenka? Jak brzmi i kto ją wyprodukował? Przekonajcie się i posłuchajcie jej - na ESKA.pl

My Way - piosenka Edyty Górniak z programu TVN będzie dla wielu osób jednym z największych hitów zimy 2019. Wyśpiewany przez gwiazdę polskiej sceny muzycznej, taneczny i energetyczny refren, wpada szybko do głowy, co zwiastuje duży sukces. Melodia utworu przywołuje letni klimat i na pewno poprawi ona humor w najzimniejsze jesienne i zimowe wieczory. Za produkcję piosenki My Way Edyty Górniak odpowiada doskonale znany wszystkim, Gromee. DJ, producent i od niedawna dyrygent z Krakowa postawił tym razem na stworzenie kawałka w bardzo amerykańskim stylu. Andrzej Gromala jest również autorem tekstu kompozycji. Nie jest to pierwsza współpraca na linii Gromee - Edyta Górniak. Wcześniej wystąpili razem na Sunrise Festival, Top of the Top Sopot Festival i przede wszystkim stworzyli pełny emocji utwór zatytułowany symbolicznie, Król. Piosenka My Way pojawiła się na Instagramie Górniak i błyskawicznie, po opublikowaniu fragmentu, zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. Czym zachwycają się fani? Świeżymi dźwiękami i kilkukrotnie śpiewanym tytułem utworu, co powoduje, że już po pierwszym przesłuchaniu zaczynamy go nucić. Wiele osób jest zdania, że to kawałek, z którym duet powinien spróbować sił na Eurowizji. Trzeba przyznać, że to na tę chwilę dość odważna propozycja. 

Zobacz: My Way - nowy program Edyty Górniak. O czym będzie reality-show TVN?

My Way - piosenka Edyty Górniak

Piosenka My Way Edyty Górniak została zapowiedziana ponad 10-sekundowym fragmentem na Instagramie. Artystka wrzuciła do sieci czołówkę programu, w którym pojawia się w towarzystwie sześciu mężczyzn. Oglądając spot można odnieść wrażenie, że jego twórcy inspirowali się słynnym występem Marlyn Monroe, w czasie hitu Diamonds Are Girl's Best Friend. Utwór, za produkcję którego odpowiada Gromee, od 30 października usłyszymy na samym początku każdego z ośmiu odcinków.

Premiera My Way od Edyty Górniak i Gromee'ego już wkrótce. Utworu w całości posłuchacie na ESKA.pl, tymczasem podrzucamy wam jego fragment.

Edyta Górniak - My Way

Przepisy ruchu drogowego, niebezpieczne sytuacje na ulicach, nerwowi kierowcy i surowi instruktorzy, a w centrum ona - Edyta Górniak. Diva polskiej muzyki zdecydowała się zdawać egzamin na prawo jazdy pod okiem naszych kamer. Nie mamy wątpliwości - będziemy świadkami jazdy na pełnych… emocjach!

Po latach podróżowania z kierowcami piosenkarka, wspierana przez syna Allana, postanowiła sama siąść za kierownicą. Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w jej życiu, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie „walka o przetrwanie” na warszawskich drogach. A kierowcy w stolicy – jak wiadomo – nie zawsze należą do najbardziej wyrozumiałych. Jak wrażliwa artystka poradzi sobie na ulicach miejskiej dżungli? Na szczęście nie będzie sama. W przygotowaniach do egzaminu gwiazdę będą wspierać przebojowi trenerzy auto szkoły, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji.

Odcinki programu My Way można zobaczyć na platformie VOD player.pl.

Najnowsze