Muzyka 2018: C-BooL, Feder i inne HITY w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-11-23 16:15 rw
Muzyka 2018 C-BooL, Rudimental i inne HITY w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli

Nowości Muzyczne 2018 w Radiu ESKA gramy wam w każdy piątek od samego rana! Poznajcie kolejne gorące kawałki na ESKA.pl!

New Music Friday w Radiu ESKA to okazja, by nadrobić muzyczne zaległości i sprawdzić, w jakiej formie są największe gwiazdy polskiej światowej sceny. 23 listopada 2018 zagramy Wam nowe hity artystów, których doskonale już znacie z naszej anteny. Wybrzmi chociażby świeży singiel od Federa czy rozgrzewający kawałek od C-BooLa!

Nowości Muzyczne 23.11.2018 - nowe hity

New Music Friday w Radiu ESKA 23 listopada 2018, to kilka ciekawych propozycji, które z pewnością dodacie do swojej playlisty. Jesteśmy pewni, że w grudniu jedną z waszych ulubionych melodii będzie piosenka Fire In My Head, pod którą podpisuje się C-BooL! Co jeszcze może zostać hitem? Oto nowości, które usłyszycie premierowo na antenie ESKI!

  • C-BooL feat. Cadence XYZ - Fire In My Head: C-BooL, który jest autorem tekstu kawałka Fire In My Head, skupił się tym razem na uzależnieniu od smartfonów, komputerów, ale przede wszystkim od serwisów społecznościowych. DJ przekonuje, że ludzie z ich pomocą są w stanie zrobić wszystko, by zwrócić na siebie uwagę.
  • Feder feat. Bryce Vine and Dan Caplen - Control: nowa piosenka twórcy hitów Lordly oraz Goodbye! Feder do piosenki Control zaprosił Amerykanina, rapera Bryce'a Vine'a, a także pochodzącego z Brixton wokalistę Daniela Caplena (jego znamy z pracy przy singlu Rudimental - These Days. Na swoim koncie Feder ma również remiksowanie nagrań takich tuzów jak David Guetta i wspomniani Rudimental. Producenckich talentów udzielił Julianowi Perretcie (Private Dancer), czy wielkiej francuskiej gwieździe Mylene Farmer (album Desobéissance). Występował między innymi na festiwalu Tomorrowland i rezydował na Ibizie (kluby Ushuaia i Pacha), zagrał też set w legendarnej paryskiej Olympii.
  • DJ Antonio x Bright Sparks - 007

23.11.2018 oprócz nowych singli pojawiły się również zupełnie nowe albumy. Krążek zatytułowany Phoenix, wydała Rita Ora. Na albumie znajdziecie m.in. Anywhere, For You z Liamem Paynem czy Girls z Cardi B. 

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Najnowsze