Murcix rozwaliła samochód! Ekipa Friza nie pozostawiła na niej suchej nitki

2021-09-15 14:32
Murcix rozwaliła samochód! Ekipa Friza wyśmiała Youtuberke
Autor: Kadr z filmu TAJNY PROJEKT *EKIPY* z kanału YouTube TAJNY PROJEKT Murcix rozwaliła samochód! Ekipa Friza wyśmiała Youtuberke

Murcix, popularna influencerka z Ekipy Friza pokazała ostatnio Frizowi, że rozwaliła swój samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale okazuje się, że Marta Błoch, nie poradziła sobie z bardzo prostą czynnością jaką jest... parkowanie. Co się stało z autem Youtuberki? W jaki sposób rozwaliła swój samochód?

Murcix rozwaliła samochód! W trakcie oglądania ostatniej produkcji Marty Błoch na kanale Murcix, gdzie założyła okulary, które przedstawiają rzeczywistość do góry nogami, postanowiła wybrać się na plac manewrowy i spróbować przejechać popularny łuk. Okazuje się, że internauci zauważyli rozwalony błotnik w samochodzie influencerki. Nie dziwi więc fakt, że fani Ekipy zaczęli zastanawiać, co się dokładnie wydarzyło i dlaczego jedna część samochodu swobodnie... zwisa.

Friz OKRADZIONY! YouTuber nie szczędził ostrych słów na złodzieja

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Murcix rozwaliła samochód! Co się wydarzyło?

Marta Błoch, czyli popularna Murcix rozwaliła swój samochód. Youtuberka niefortunnie podjechała pod krawężnik i nie zauważyła, że za żywopłotem jest murek. Uderzyła w ten murek i uszkodziła błotnik, który teraz zwisa z samochodu. Auto niebawem zostanie naprawione. Jak wspomniał w filmie Karol Friz Wiśniewski, zajmie się tym znany z zamiłowania do motoryzacji Poczciwy Krzychu.

Friz, Wersow i Ekipa w domu za 5 milionów! Poznajcie "Tajny projekt"

Ekipa w materiale wideo zamieszczonym na kanale Tajny Projekt, wyśmiewają Murcix, że nie potrafi jeździć, a także parkować. Na szczęście są to tylko żarty, ponieważ Błoch jeździ bezpiecznie, co mogliśmy zauważyć na wielu filmach na jej kanale YouTube.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze