Murcix rozwaliła samochód! Ekipa Friza nie pozostawiła na niej suchej nitki

2021-09-15 14:32
Murcix rozwaliła samochód! Ekipa Friza wyśmiała Youtuberke
Autor: Kadr z filmu TAJNY PROJEKT *EKIPY* z kanału YouTube TAJNY PROJEKT Murcix rozwaliła samochód! Ekipa Friza wyśmiała Youtuberke

Murcix, popularna influencerka z Ekipy Friza pokazała ostatnio Frizowi, że rozwaliła swój samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale okazuje się, że Marta Błoch, nie poradziła sobie z bardzo prostą czynnością jaką jest... parkowanie. Co się stało z autem Youtuberki? W jaki sposób rozwaliła swój samochód?

Murcix rozwaliła samochód! W trakcie oglądania ostatniej produkcji Marty Błoch na kanale Murcix, gdzie założyła okulary, które przedstawiają rzeczywistość do góry nogami, postanowiła wybrać się na plac manewrowy i spróbować przejechać popularny łuk. Okazuje się, że internauci zauważyli rozwalony błotnik w samochodzie influencerki. Nie dziwi więc fakt, że fani Ekipy zaczęli zastanawiać, co się dokładnie wydarzyło i dlaczego jedna część samochodu swobodnie... zwisa.

Friz OKRADZIONY! YouTuber nie szczędził ostrych słów na złodzieja

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Murcix rozwaliła samochód! Co się wydarzyło?

Marta Błoch, czyli popularna Murcix rozwaliła swój samochód. Youtuberka niefortunnie podjechała pod krawężnik i nie zauważyła, że za żywopłotem jest murek. Uderzyła w ten murek i uszkodziła błotnik, który teraz zwisa z samochodu. Auto niebawem zostanie naprawione. Jak wspomniał w filmie Karol Friz Wiśniewski, zajmie się tym znany z zamiłowania do motoryzacji Poczciwy Krzychu.

Friz, Wersow i Ekipa w domu za 5 milionów! Poznajcie "Tajny projekt"

Ekipa w materiale wideo zamieszczonym na kanale Tajny Projekt, wyśmiewają Murcix, że nie potrafi jeździć, a także parkować. Na szczęście są to tylko żarty, ponieważ Błoch jeździ bezpiecznie, co mogliśmy zauważyć na wielu filmach na jej kanale YouTube.

Najnowsze