Muniek Staszczyk w szpitalu! Nagła choroba lidera T-Love

2019-07-17 15:54
Muniek Staszczyk w szpitalu! Co ze zdrowiem założyciela T-Love?
Autor: Grzegorz Banaszak/Reporter Muniek Staszczyk w szpitalu! Co ze zdrowiem założyciela T-Love?

Muniek Staszczyk trafił do szpitala w czasie swojego krótkiego pobytu w Londynie. Artysta poddawany jest leczeniu, o czym poinformowano na Facebooku zespołu T-Love. Napisano również, że nadchodzące koncerty grupy, jak i samego muzyka, są odwołane. Co się stało? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Muniek Staszczyk w szpitalu! Choroba sprawiła, że popularny artysta musiał zostać poddany nagłemu leczeniu. O złym stanie zdrowia założyciela zespołu T-Love dowiedzieliśmy się za pośrednictwem strony na Facebooku. Na szczęście potwierdzono, że życiu Muńka nie zagraża niebezpieczeństwo. Z uwagi na stan zdrowia muzyka zdecydowano się odwołać jego najbliższe koncerty. 

Muniek Staszczyk w szpitalu - stan zdrowia

Muniek Staszczyk poleciał na krótką wizytę do Londynu. To właśnie tam, z powodu nagłej choroby, trafił do miejscowego szpitala. Muzyk obecnie przechodzi badania, o czym poinformowano na Facebooku zespołu. Damy znać w tym miejscu, gdy tylko dowiemy się kolejnych szczegółów dot. stanu zdrowia artysty. 

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów.

Pod wpisem na Facebookowym profilu zespołu T-Love pojawiło się mnóstwo komentarzy. Każdy życzy szybkiego powrotu do zdrowia. Warto wspomnieć, że 12 lipca zespół T. Love dał koncert w londyńskim Hyde Parku.

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powrócił w nowej solowej odsłonie. Pola to tytuł pierwszego singla zapowiadającego nowy album, którego premiera jest zaplanowana na październik 2019 roku. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku do piosenki jest Katarzyna Sawicka. Tytułową  rolę Poli zagrała Agatę Buzek, na ekranie można dostrzec też Jacka Braciaka. W utworze duży udział miał Dawid Podsiadło. Autor hitu Trofea jest współautorem muzyki nowej piosenki Muńka Staszczyka! 

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powraca w nowej solowej odsłonie. Pola to tytuł pierwszego singla zapowiadającego nowy album, którego premiera jest zaplanowana na październik 2019 roku. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku do piosenki jest Katarzyna Sawicka. Tytułową  rolę Poli zagrała Agatę Buzek, na ekranie można dostrzec też Jacka Braciaka. W utworze duży udział miał Dawid Podsiadło. Autor hitu Trofea jest współautorem muzyki nowej piosenki Muńka Staszczyka!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze