Muniek Staszczyk w szpitalu! Nagła choroba lidera T-Love

2019-07-17 15:54
Muniek Staszczyk w szpitalu! Co ze zdrowiem założyciela T-Love?
Autor: Grzegorz Banaszak/Reporter Muniek Staszczyk w szpitalu! Co ze zdrowiem założyciela T-Love?

Muniek Staszczyk trafił do szpitala w czasie swojego krótkiego pobytu w Londynie. Artysta poddawany jest leczeniu, o czym poinformowano na Facebooku zespołu T-Love. Napisano również, że nadchodzące koncerty grupy, jak i samego muzyka, są odwołane. Co się stało? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Muniek Staszczyk w szpitalu! Choroba sprawiła, że popularny artysta musiał zostać poddany nagłemu leczeniu. O złym stanie zdrowia założyciela zespołu T-Love dowiedzieliśmy się za pośrednictwem strony na Facebooku. Na szczęście potwierdzono, że życiu Muńka nie zagraża niebezpieczeństwo. Z uwagi na stan zdrowia muzyka zdecydowano się odwołać jego najbliższe koncerty. 

Muniek Staszczyk w szpitalu - stan zdrowia

Muniek Staszczyk poleciał na krótką wizytę do Londynu. To właśnie tam, z powodu nagłej choroby, trafił do miejscowego szpitala. Muzyk obecnie przechodzi badania, o czym poinformowano na Facebooku zespołu. Damy znać w tym miejscu, gdy tylko dowiemy się kolejnych szczegółów dot. stanu zdrowia artysty. 

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów.

Pod wpisem na Facebookowym profilu zespołu T-Love pojawiło się mnóstwo komentarzy. Każdy życzy szybkiego powrotu do zdrowia. Warto wspomnieć, że 12 lipca zespół T. Love dał koncert w londyńskim Hyde Parku.

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powrócił w nowej solowej odsłonie. Pola to tytuł pierwszego singla zapowiadającego nowy album, którego premiera jest zaplanowana na październik 2019 roku. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku do piosenki jest Katarzyna Sawicka. Tytułową  rolę Poli zagrała Agatę Buzek, na ekranie można dostrzec też Jacka Braciaka. W utworze duży udział miał Dawid Podsiadło. Autor hitu Trofea jest współautorem muzyki nowej piosenki Muńka Staszczyka! 

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powraca w nowej solowej odsłonie. Pola to tytuł pierwszego singla zapowiadającego nowy album, którego premiera jest zaplanowana na październik 2019 roku. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku do piosenki jest Katarzyna Sawicka. Tytułową  rolę Poli zagrała Agatę Buzek, na ekranie można dostrzec też Jacka Braciaka. W utworze duży udział miał Dawid Podsiadło. Autor hitu Trofea jest współautorem muzyki nowej piosenki Muńka Staszczyka!

Najnowsze