MR. POLSKA I KASIA WĘSIERSKA

i

Autor: Radio ESKA

Mr. Polska i Kasia Węsierska rapują hit Głucha noc. Ten filmik to HIT!

2022-04-27 14:44

Mr. Polska w naszym ESKOWYM studio odpowiedział na nurtujące internautów kwestie, ale nie tylko. Wziął także udział w naszym hip-hopowym egzaminie, za sprawą którego wykazał się znajomością tekstów kultowych rapowych numerów. Jak sobie poradził? Przekonajcie się oglądając premierowo już teraz.

Mr. Polska robi furorę w serwisie YouTube, czy chociażby na TikToku. Wszystko to za sprawą utworu Złote Tarasy, który błyskawicznie z propozycji trafił do grona dwudziestu najpopularniejszych rapowych utworów w Polsce, w Rap 20. Polsko-holenderski producent i raper zrobił również furorę w naszym ESKOWYM studio. Przyjął wyzwanie i wziął udział w teście ujawniającym jego znajomość najbardziej kultowych rapowych numerów. Wybrzmiał utwór 'Jak zapomnieć' od Jeden Osiem L, pojawił się utwór 'Chwile ulotne' od Paktfoniki, czy chociażby piosenka 'Suczki' poznańskiego projektu Ascetoholix. W muzycznym egzaminie, który przygotowała Kasia Węsierka pojawił się także numer Głucha noc. Jak poradził sobie Mr. Polska? Przekonajcie się odpalając wideo i koniecznie oceńcie jego umiejętności w sondzie poniżej.

Sanah i Quebonafide we WZRUSZAJĄCEJ piosence? Fani poruszeni pożegnalnym utworem

Mr. Polska rapuje... Głuchą noc!
Sonda
Mr. Polska - jak sobie poradził z hip-hopowym egzaminem?

Mr. Polska - kim jest?

Mr. Polska to tak naprawdę Dominik Czajka, holenderski raper polskiego pochodzenia. Urodził się w Toruniu, a do Holandii wyemigrował gdy miał 3 lata. Swój pseudonim dumnie prezentuje w utworach czy teledyskach. Jego twórczość to mieszanka klimatów i gatunków, od rapu po dutch-trap. Pod koniec 2011 roku polsko-holenderska fundacja Polonus nadała mu tytuł "Polak roku".

Mr. Polska znany do tej pory z utworów, takich jak Jagodzianki czy Czarny Dress. W 2022 roku z przytupem wszedł na rynek z hitem Złote Tarasy. Pamiętajcie, że możecie nagrywać swoje TikToki w rytm tego bangera: