MostWantedZone - o co chodzi? NOWA EKIPA zapowiedziana przez znane gwiazdy!

i

Autor: screen z InstaStories: www.instagram.com/remikmymusic/ // www.instagram.com/wojtekgola/ MostWantedZone - o co chodzi? NOWA EKIPA zapowiedziana przez znane gwiazdy!

MostWantedZone - o co chodzi i kto jest w składzie? NOWA EKIPA robi furorę!

2022-06-21 10:36

Co to jest MostWantedZone? Internauci zostali zaskoczeni nowym projektem internetowym, który ma być zupełnie czymś nowym na polskim rynku influencerskim. Topowe gwiazdy polskich mediów społecznościowych zaangażowały się w jego promocję. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. MostWantedZone - o co chodzi?

MostWantedZone - o co chodzi? Zastanawiacie się, jak wygląda skład MostWantedZone? Internauci są zaskoczeni tym, że powstaje nowy projekt, który ma wprowadzić świeżość na polskim rynku influencerów. Co to jest MostWantedZone? Robi furorę od momentu, kiedy w jego promocję zaangażowały się takie gwiazdy jak Wojtek Gola, Julia Szponer, czy Remigiusz Łupicki, znany bardziej jako Remo. W mediach społecznościowych tych i innych osobistości pojawiły się plakaty w stylu listów gończych rodem z Dzikiego Zachodu. Pod zdjęciem widnieje numer telefonu. Dzwoniąc pod niego internauci usłyszeli głos Masnego Bena, czyli Boxdela mówiącego: Z tej strony Masny Ben. Zostaw wiadomość po sygnale, naura. 

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

MostWantedZone - o co chodzi?

Co to jest Most Wanted Zone? Projekt swoją premierę ma mieć w czerwcu 2022, a więcej szczegółów na jego temat zdradził Gimper. W swoim najnowszym filmie zdradził, że skontaktował się z Remigiuszem Łupickim, w celu zaczerpnięcia informacji w temacie nowego projektu. Dowiedział się, że MostWantedZone ma być robione z dużym rozmachem, z dużym budżetem, w bardziej filmowym klimacie.

Most Wanted Zone ma być, jeśli dobrze zrozumiałem, czymś w stylu wszystkich tych ekip w stylu Genzie, Team X czy Ekipy oryginalnej, ale wykonanym z mega doje*anym budżetem, bardzo mocną wręcz filmową produkcją, a sam projekt jakościowo i produkcyjnie ma mocno się wyróżniać na tle innych ekip

- zdradził Tomasz Działowy. Na Instagramie dostępny jest profil projektu, który póki co ustawiony jest jako konto prywatne. Użytkownicy wysyłają prośbę o zaakceptowanie zaproszenia, ale na razie nie zostają wpuszczeni. Wiadomo, że udostępnione są trzy posty. 

Sonda
Czy czekasz na projekt MostWantedZone?