Monolit na pustyni zrobił furorę, teraz zawędrował do Europy. O co chodzi?

pustynia
Autor: Pixabay.com

Monolit, który zniknął z pustyni w Stanach Zjednoczonych, teraz stoi w Europie! O co chodzi i dlaczego ktoś przestawił metalowy blok, który wcześniej znajdował się pomiędzy charakterystycznymi czerwonymi skałami? Zagadka monolitu spędza sen z powiek wielu internautom!

Metalowy monolit, który znajdował się na pustyni w amerykańskim stanie Utah zniknął i znalazł się w Europie. Informacja ta oczywiście nie umknęła internautom, którzy cały czas namiętnie próbują rozwiązać zagadkę monolitu, który w tajemniczy sposób został przemieszczony. Daily Mail opublikował dowody w postaci zdjęć, które przedstawiają słynny monolit znajdujący się obecnie w Europie, a nie na pustyni w USA, gdzie miał swoje pierwotne miejsce. Aktualnie metalowy blok stoi w Batca Doamei w mieście Piotra Neamt w północo-wschodnim okręgu Neamt w Rumunii. Jak do tej pory nie wiadomo, dlaczego monolit znalazł się w tym miejscu oraz kto go tam postawił. Sprawę monolitu, który obecnie znajduje się w Europie komentują nawet same władze Rumunii, które jasno wyraziły swoje niezadowolenie tym faktem, głównie dlatego że monolit znajduje się na terenie prywatnym, a nie wiadomo, kto jest właścicielem tajemniczej konstrukcji. 

Monolit zniknął z USA, ale pojawił się w Europie 

Monolit zniknął z pustyni w Utah, ale pojawił się w Europie, a dokładnie w Rumunii w okolicach miejsca, gdzie znajdowały się fortece dackie. Choć nie stwierdzono, że obiekt będący wcześniej w USA, a ten obecnie, znajdujący się w Rumunii jest tym samym obiektem, wiele na to wskazuję. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze