Monika Morka - Juliusz Nyk: bitwa pełna wrażeń w Voice of Poland 11

Monika Morka i Juliusz Nyk
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Monika Morka, a może Juliusz Nyk? Który uczestnik wygrał ten muzyczny pojedynek? Emocje w trakcie bitwy tych uczestników sięgały zenitu, jednak miejsce pierwsze jest tylko dla jednego z nich! Więcej o tej bitwie w Voice of Poland 11 przeczytacie na ESKA.pl!

Bitwy to jeden z najlepszych etapów w The Voice of Poland! Jedenasta edycja jest pełna niekończących się emocji i takie także pojawiły się w muzycznym starciu tych uczestników. Do tej bitwy stanęli Monika Morka, a także Juliusz Nyk! Któremu uczestnikowi udało się wygrać muzyczny pojedynek, a tym samym zagwarantować sobie dalsze miejsce w programie? Uzdolnieni nad wyraz uczestnicy wykonali kultowy utwór z 1965 roku Cher & Sony zatytułowany I got you babe. Wygraną wywalczyła sobie Monika Morka, tym samym pokonując Juliusza Nyka, który należał do drużyny Urszuli Dudziak.

Monika Morka wygrywa bitwę w The Voice of Poland 11

Monika Morka zaśpiewała podczas bitew w The Voice of Poland kultowy kawałek Cher & Sony zatytułowany I got you babe, a za swoje wykonanie zgarnęła pierwsze miejsce! Uczestniczka wygrała muzyczne stracie z Juliuszem Nykiem, a więc jeszcze zobaczymy i usłyszmy ją w programie!

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy
Najnowsze