Justyna Jarząbek - Kasia Szulc: bitwa w Voice of Poland 11 pełna prawdziwych emocji!

Justyna Jarząbek - Kasia Szulc
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Bitwy w The Voice of Poland są jednym z najbardziej ekscytujących etapów popularnego programu. Jak w muzycznym starciu poradziły sobie Justyna Jarząbek i Kasia Szulc? Której z uczestniczek udało się zgarnąć pierwsze miejsce i zostać w show? Zobaczcie na ESKA.pl!

Bitwy w The Voice of Poland zawsze trzymają widzów w napięciu! Jak poradziły sobie w muzycznym starciu Justyna Jarząbek oraz Kasia Szulc i której z nich udało się wygrać tę walkę? Uzdolnione uczestniczki zaśpiewały kultową piosenkę legendarnej wokalistki Izabeli Trojanowskiej pod tytułem Wszystko czego dziś chcę i swoim wykonaniem dały na scenie niezły popis! Mimo ogromnego talentu zarówno jednej i drugiej uczestniczki, miejsce pierwsze jest zarezerwowane tylko dla jednej z nich. Która wygrała te muzyczne rozdanie? Z programu odpadła Justyna Jarząbek, która należała do drużyny Michała Szpaka, a więc tę bitwę w The Voice of Poland wygrała Kasia Szulc.

Kasia Szulc wygrywa bitwę w The Voice of Poland 11

Kasia Szulc wygrywa bitwy w The Voice of Poland 11 z Justyną Jarząbek. Uczestniczki wykonały hit od Izabeli Trojanowskiej Wszystko czego dziś chcę i to właśnie wokal Kasi wywalczył dalsze miejsce w programie. 

Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland 11 zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak [WIDEO]
Najnowsze