Monika Miller - wiek, wzrost, rodzice, Instagram. Kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?

2019-10-26 13:39
Monika Miller
Autor: instagram.com/m1ller.exe

Przed nami kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Jedną z uczestniczek walczących o Kryształową Kulę będzie Monika Miller - fotomodelka oraz wnuczka Leszka Millera, byłego premiera Polski. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Moniki. Sprawdź je już teraz!

Monika Miller - wiek, wzrost, rodzice, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane informacje dotyczące młodej fotomodelki, która zdecydowała się na występ w dziesiątej edycji Tańca z Gwiazdami. Dziewczyna już od pewnego czasu jest mocno aktywna w mediach. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie do sieci wrzucił jej słynny dziadek - Leszek Miller w 2017 roku. Uwagę przykuwają charakterystyczne tatuaże, które pokrywają sporą część ciała Moniki. Kim jest kolejna uczestniczka Tańca z Gwiazdami? Dowiedz się już teraz!

Monika Miller - wiek

Monika Miller ma obecnie 23 lata. Wnuczka byłego premiera naszego kraju urodziła się 11 sierpnia 1995 roku w Kamieńcu Podolskim. Po narodzinach przeprowadziła się do Warszawy. To właśnie w stolicy uczęszczała do międzynarodowych szkół i zdała egzamin dojrzałości.

Monika Miller - wzrost

Według informacji udostępnionych w sieci, 23-letnia fotomodelka mierzy 165 centymetrów wzrostu.

Monika Miller - rodzice

W sierpniu zeszłego roku, Monika Miller przeżyła rodzinną tragedię. Jej ojciec, a zarazem syn byłego premiera Polski - Leszek Miller Jr. zmarł. 48-latek popełnił samobójstwo. Rodzice modelki byli po rozwodzie. Dziewczyna ma dobry kontakt ze swoją matką - Ireną.

Monika Miller - Instagram

Po opublikowaniu w 2017 roku zdjęcia przez Leszka Millera, Monika Miller stała się jedną z najpopularniejszych osób w sieci. 23-latkę śledzi obecnie 100 tysięcy osób na Instagramie, a ona sama bardzo dba o to, by na jej profilu sporo się działo. Za pomocą funkcji stories, fotomodelka zdradziła między innymi, że planuje wydać płytę pod pseudonimem MONAMI.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze