Monika Miller - wiek, wzrost, rodzice, Instagram. Kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?

2019-10-26 13:39
Monika Miller
Autor: instagram.com/m1ller.exe

Przed nami kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Jedną z uczestniczek walczących o Kryształową Kulę będzie Monika Miller - fotomodelka oraz wnuczka Leszka Millera, byłego premiera Polski. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Moniki. Sprawdź je już teraz!

Monika Miller - wiek, wzrost, rodzice, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane informacje dotyczące młodej fotomodelki, która zdecydowała się na występ w dziesiątej edycji Tańca z Gwiazdami. Dziewczyna już od pewnego czasu jest mocno aktywna w mediach. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie do sieci wrzucił jej słynny dziadek - Leszek Miller w 2017 roku. Uwagę przykuwają charakterystyczne tatuaże, które pokrywają sporą część ciała Moniki. Kim jest kolejna uczestniczka Tańca z Gwiazdami? Dowiedz się już teraz!

Monika Miller - wiek

Monika Miller ma obecnie 23 lata. Wnuczka byłego premiera naszego kraju urodziła się 11 sierpnia 1995 roku w Kamieńcu Podolskim. Po narodzinach przeprowadziła się do Warszawy. To właśnie w stolicy uczęszczała do międzynarodowych szkół i zdała egzamin dojrzałości.

Monika Miller - wzrost

Według informacji udostępnionych w sieci, 23-letnia fotomodelka mierzy 165 centymetrów wzrostu.

Monika Miller - rodzice

W sierpniu zeszłego roku, Monika Miller przeżyła rodzinną tragedię. Jej ojciec, a zarazem syn byłego premiera Polski - Leszek Miller Jr. zmarł. 48-latek popełnił samobójstwo. Rodzice modelki byli po rozwodzie. Dziewczyna ma dobry kontakt ze swoją matką - Ireną.

Monika Miller - Instagram

Po opublikowaniu w 2017 roku zdjęcia przez Leszka Millera, Monika Miller stała się jedną z najpopularniejszych osób w sieci. 23-latkę śledzi obecnie 100 tysięcy osób na Instagramie, a ona sama bardzo dba o to, by na jej profilu sporo się działo. Za pomocą funkcji stories, fotomodelka zdradziła między innymi, że planuje wydać płytę pod pseudonimem MONAMI.

Najnowsze