Akop Szostak - wiek, wzrost, żona, Instagram. Kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?

2019-07-22 12:36 MK
Akop Szostak
Autor: Instagram/akopszostak

Taniec z Gwiazdami w dalszym ciągu odsłania karty. Właśnie poznaliśmy kolejnego uczestnika, który już niebawem zmierzy się na parkiecie. Jest nim Akop Szostak - polski zawodnik mieszanych sztuk walki. To niewątpliwie jedna z największych niespodzianek w historii popularnego programu! Co musisz o nim wiedzieć? Na ESKA.pl przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji o Akopie Szostaku. Sprawdź już teraz!

Akop Szostak - wiek, wzrost, walka, Instagram: to najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście sportowca, który zdecydował się na udział w Tańcu z Gwiazdami. Pomimo tego, że nie poznaliśmy pełnego składu dziesiątej edycji show Polsatu, dla wielu to właśnie Akop Szostak jest już faworytem. W ciągu całej swojej kariery jako sportowca, zdążył on zdobyć wiele prestiżowych tytułów, między innymi Mistrza Europy w Kulturystyce Klasycznej. Czy będzie też zdobywcą Kryształowej Kuli? Przekonamy się niebawem!

Akop Szostak - wiek

Zawodnik MMA ma obecnie 30 lat. Mężczyzna urodził się 20 sierpnia 1988 roku na Białorusi. W wieku ośmiu lat, wraz z mamą przeniósł się do Polski. To właśnie tutaj rozpoczął karierę sportowca.

Akop Szostak - wzrost

Szostak nie należy do grona wysokich mężczyzn. Według informacji zgromadzonych w sieci, mierzy on 172 centymetry wzrostu. Zapewne jest to jednak dla niego pomocne podczas walk, jakie odbywa.

Akop Szostak - żona

Co ciekawe, jak przyznał sam zawodnik, do udziału w Tańcu z Gwiazdami namówiła go jego żona - Sylwia Szostak. Kobieta dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w pierwszej edycji Agenta. Para pobrała się w styczniu 2014 roku, po czterech miesiącach znajomości.

Akop Szostak - Instagram

Akop Szostak jest bardzo aktywny na Instagramie. Trener personalny ma na swoim koncie ponad 4 tysiące postów, a śledzi go ponad 330 tysięcy użytkowników. Na profilu 30-latka znajdziemy wiele zdjęć z jego żoną Sylwią, ukochanymi zwierzętami oraz z przeróżnych zagranicznych wyjazdów.

Najnowsze