Monika Lewczuk - wiek, partner, wzrost, rodzice, wykształcenie, piosenki, Instagram

2021-01-17 20:22 Ewelina Kulasza
Monika Lewczuk
Autor: WBF Monika Lewczuk

Kim jest Monika Lewczuk? Najważniejsze informacje o modelce i piosenkarce, znajdziecie w artykule poniżej. To ona kilkanaście lat temu, zdobyła wiele tytułów na Konkursach Piękności, a następnie zaczęła stawiać kroki w branży muzycznej. Wzięła udział w The Voice of Poland, a ponadto współpracowała z hiszpańskim piosenkarzem Álvaro Solerem, z którym nagrała hit 2016 roku Libre.

Spis treści

  1. Monika Lewczuk - wiek
  2. Monika Lewczuk - wzrost
  3. Monika Lewczuk - rodzice
  4. Monika Lewczuk - partner
  5. Monika Lewczuk - wykształcenie
  6. Monika Lewczuk - piosenki
  7. Monika Lewczuk - Instagram

Monika Lewczuk - kim jest? To polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoją karierę rozpoczęła jednak od pracy w modelingu. W 2009 roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza, dzięki czemu zakwalifikowała się do ogólnokrajowego etapu i finału Miss Polski 2009. Monika otrzymała wtedy tytuł I Wicemiss Polski 2009 i za sprawą wygranego tytułu reprezentowała następnie nasz kraj w zagranicznym Konkursie Piękności. Modelka ponownie osiągnęła sukces otrzymując tytuł I Wicemiss Globe International 2009. Dwa lata później Monika Lewczuk reprezentowała Polskę na gali Miss Supranational 2011, którą oczywiście wygrała otrzymując nie tylko tytuł ale także nagrodę pieniężną w wysokości 25 tysięcy dolarów.

Przez jakiś czas Monika Lewczuk pracowała w Mediolanie jako modelka. W 2014 roku wzięła udział w piątej edycji The Voice of Poland. Zakwalifikowała się do drużyny Marka Piekarczyka i odpadła na etapie Bitew. Następnie nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska i tak zaczęła się jej kariera w branży muzycznej. Monika ma na swoim koncie debiutancki album #1, który otrzymał status złotej płyty. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Monika Lewczuk - wiek

Ile lat ma Monika Lewczuk? Wokalistka przyszła na świat dokładnie 10 czerwca 1988 roku w Łomży. Monika w 2021 roku będzie obchodzić swoje 33 urodziny.

Monika Lewczuk - wzrost

Jakiego wzrostu jest Monika Lewczuk? Piosenkarka jest dosyć wysoka, dlatego nie ma co się dziwić, że startowała w tylu konkursach Miss. Monika mierzy dokładnie 177 cm wzrostu.

Monika Lewczuk - rodzice

Kim są rodzice Moniki Lewczuk? Jak się okazuje, artystka pochodzi z rodziny, która bez wątpienia ma smykałkę do muzyki. Miłością do muzyki klasycznej zaraziła ją babcia, która namiętnie słuchała oper w domowym zaciszu. Natomiast mama Moniki grała na fortepianie i to spowodowało, że wokalistka zakochała się w jego brzmieniu. 

Monika Lewczuk - partner

Czy Monika Lewczuk ma chłopaka lub męża? Artystka chroni swoją prywatność w sieci, dlatego nie dowiemy się, czy ktoś skradł jej serce.

Monika Lewczuk - wykształcenie

Kim Monika Lewczuk jest z wykształcenia? Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się w klasie fortepianu. Na studia wybrała się natomiast do Warszawy i na Politechnice studiowała administrację.

Monika Lewczuk - piosenki

Monika Lewczuk ma na swoim koncie kilka singli, które okazały się być hitem. Mowa oczywiście o kawałku Ty i Ja, który na YouTube został odtworzony ponad 34 mln razy i do dzisiaj możecie go usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych w naszym kraju! Ponadto piosenka uzyskała potrójnie platynowy certyfikat za sprzedaż w nakładzie przekraczającym 60 tysięcy kopii. Wokalistka może pochwalić się również kilkoma muzycznymi współpracami z wielkimi gwiazdami nie tylko z Polski, ale także ze świata. Monika Lewczuk wystąpiła gościnnie w hicie Álvaro Solera - Libre, a także zaśpiewała numer Biegnę razem z Antkiem Smykiewiczem. Monika Lewczuk w 2016 i 2017 roku była nominowana do nagród Eska Music Awards, a także MTV Europe Music Awards.

Monika Lewczuk - Instagram

Monika Lewczuk aktywna jest na Instagramie, gdzie publikuje wiele ciekawych treści. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko.

Trening na schodach | ESKA XD - Fit vlog #13
Najnowsze