Monika Kociołek

i

Autor: Screen z YouTube/Monika Kociołek

Monika Kociołek idzie w ślady Julii Żugaj. Fani czekali na to od dawna!

2022-06-27 13:14

Członkowie Team X 2 nie pozwalają o sobie zapomnieć. Podczas koncertu na Torwarze znana z projektu Monika Kociołek zaprezentowała fanom utwór, który już niedługo pojawi się w sieci. Tym samym influencerka jest kolejną po Julii Żugaj i Patrycji Mołczanow członkinią projektu, która zdecydowała się na wypuszczenie solowego kawałka muzycznego.

Monika Kociołek jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Udział w Team X 2 pozwolił jej zbudować wierną armię fanów, którzy zawsze staną w jej obronie, kiedy będzie taka konieczność. Na samym Instagramie celebrytkę śledzi ponad milion osób, a na TikToku prawie 3! W zeszłą niedzielę (26 czerwca) Mona spełniła kolejne ze swoich największych marzeń. Członkini Team X 2 i gwiazda Fame MMA wystąpiła na Torwarze, gdzie nie tylko przypomniała największe hity nagrane z pozostałymi gwiazdami projektu, ale również wykonała przedpremierowo swój kolejny solowy kawałek. To druga po Znikam na chwilę kompozycja 20-latki, ale pierwsza nagrana po zakończeniu Teamu X. Gwiazda sieci była ewidentnie mocno poruszona i jak sama przyznała, w końcu pokazała więcej swojego prawdziwego głosu.

Julia Żugaj zaskakuje. Najpierw zabawa, a za chwilę płacz!

Julia Żugaj o hejcie na Monikę Kociołek. Mają dobry kontakt?

Monika Kociołek - nowa piosenka

Mona nie jest pierwszą ex-członkinią Team X 2, która zdecydowała się na nagranie własnej piosenki. Zarówno Patrycja Mołczanow, jak i Julia Żugaj, która podczas Team X Show zaprezentowała własne show, ruszyły na podbój świata muzyki. Pati zaprezentowała niedawno singiel Candy, a Julia pracuje nad debiutancką EP-ką, która według jej słów miałaby ukazać się jeszcze tego lata. Singlami zapowiadającymi wydawnictwo wybrano kawałki Wiosenny bez i Nie sądzę, który także miał swoją przedpremierę podczas koncertu. Na ten moment nie wiadomo, kiedy Monika Kociołek zaprezentuje studyjną wersję nowej piosenki. Ma mieć to miejsce niebawem!

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?