Młodzieżowe słowo roku 2020 - najśmieszniejsze hasła. Te słowa walczą o wygraną!

2020-12-01 10:06
Młodzież
Autor: Pixabay.com

Młodzieżowe Słowo Roku 2020 już wkrótce zostanie ujawnione! Jak brzmią najśmieszniejsze hasła, jakie znalazły się w plebiscycie? Lista najbardziej bawiących zwrotów, które znalazły się w Młodzieżowym Słowie Roku czeka na was poniżej. Znacie definicje tych słów? Sprawdźcie je już teraz!

Młodzieżowe Słowo Roku 2020 już wkrótce zostanie ujawnione. Głosowanie na plebiscyt najbardziej popularnego słowa w młodzieżowym slangu zakończyło się wraz z 30 listopada 2020, a więc już niebawem słowo, które wygrało zostanie ogłoszone. W plebiscycie do Młodzieżowego Słowa Roku nie zabrakło popularnych, jak i niezwykle bawiących słów, które dla młodszego pokolenia są w codziennym użytku bardzo ważne. Już na ESKA.pl wyłoniliśmy najśmieszniejsze wyrażenia, które są nagminnie używane przez nastolatków i to właśnie one grają główną rolę w komunikacji między nimi. Kiedy nie znamy ich znaczenia, nie będziemy w stanie w pełni porozumieć się z generacją Z. Jak więc brzmią najśmieszniejsze hasła, które znalazły się w plebiscycie Młodzieżowe Słowo Roku 2020? Poniżej przygotowaliśmy dla was listę składającą się z najbardziej bawiących słów, a są one dość śmieszne z uwagi na to, jak brzmią, a przede wszystkim z uwagi na znaczenie, jakie mają. Słowa, które znajdziecie poniżej, są oczywiście nominowane w plebiscycie Młodzieżowe Słowo Roku 2020, a więc mają one, jak najbardziej szansę wygrać tegoroczny konkurs. 

Młodzieżowe Słowo Roku - czy wiesz, co oznaczają te nowe słowa?

Pytanie 1 z 10
Co oznacza słowo boomer?

Młodzieżowe Słowo Roku 2020 - najśmieszniejsze hasła 

  • Banglać - słowo to samo w sobie brzmi dość komicznie! Synonim do tego wyrażenia to słowo działać.
  • Boomer - ironiczne nazywanie osoby starszej. Słowo to wzięło się od wielkiego baby boom.
  • Chwastfoody - są to bary wegetariańskie. Przyznajcie, że samo słowo brzmi naprawdę uroczo.
  • Crush - osoba, w której się podkochujemy lub darzymy ją ogromną sympatią.
  • Essa - to słowo jest naprawdę śmieszne, ponieważ jest dobre na każdą okazję. Używane jako powitanie, pożegnanie, czy też okrzyk zadowolenia.
  • Keczup po frytkach - synonim powiedzenia musztardy po obiedzie. Oznacza coś, co już się nie przyda, ponieważ pojawia się za późno.
Międzynarodowy Dzień Młodzieży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze