Młody Jay-Z. Zobaczcie, jak wyglądał przed laty!

2018-08-01 15:34
Młody Jay-Z. Zobaczcie, jak wyglądał przed laty!
Autor: fot. JEWEL SAMAD/AFP/EAST NEWS/fot./screen/youtube.com/MMMVintageVideos Jay-Z

Jay-Z to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbogatszych raperów na świecie. Jak wyglądał w początkach swojej kariery? Zobaczcie na ESKA.pl.

Jay-Z urodził się w 1969 roku. W 2018 roku kończy więc 49 lat. Raper rozpoczął swoją karierę pod koniec lat 80-tych. Szybko udało mu się zdobyć popularność oraz... wielkie pieniądze. Dziś znany jest z zamiłowania do wyszukanych kreacji i szytych na miarę garniturów. A jak wyglądał w stawiając pierwsze kroki w świecie hip-hopu? W sieci można znaleźć wideo, na którym młody Jay-Z udziela wywiadu. Jest prawdopodobnie ledwo po 20-stce!

Beyonce przejmuje Vogue! Artystka zmienia branżę?

Młody Jay-Z pierwszy raz rapuje w TV

Nagranie pokazujące młodego Jaya-Z pochodzi prawdopodobnie z początku lat 90-tych. To fragment wywiadu w programie muzycznym. Raper może mieć na nim około 20 lat. Wówczas, zamiast drogiego garnituru, miał na sobie skromną koszulkę polo. Przyszły mąż Beyonce wygląda też bardzo młodo z twarzy! Co ciekawe, wideo pokazuje pierwszy raz, kiedy Jay-Z zarapował w telewizji! Zobaczcie, jak wypadł.

Beyonce i JAY-Z chcieli wynająć Koloseum! Rzym odmówił

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze