Beyonce przejmuje Vogue! Artystka zmienia branżę?

2018-08-01 14:41
Beyonce przejmuje Vogue! Artystka zmienia branżę?
Autor: fot./screen/youtube.com/Beyoncé Beyonce

Czyżby Beyonce postanowiła zająć się prowadzeniem słynnego magazynu modowego? Na ESKA.pl przeczytacie o tym, co artystka planuje dla Vogue.

Beyonce przejmuje Vogue! Taka informacja niedawno obiegła media. Jedna z najsłynniejszych wokalistek na świecie, żona Jaya-Z, z którym ostatnio nagrała piosenkę APES**T, znana jest ze swojego zamiłowania do mody. Artystka sama wykreowała wiele trendów, ale na pierwszym miejscu zawsze była u niej muzyka. Czy to może się teraz zmienić?

Beyonce i JAY-Z chcieli wynająć Koloseum! Rzym odmówił

Beyonce redaktorką Vogue?

Fani muzyki Beyonce mogą spać spokojnie. Artystka nie poświęci twórczości dla pisma. Najnowsze wydanie magazynu będzie jednak wyjątkowe. Beyonce dostała możliwość samodzielnego zadecydowania o wyglądzie okładki wrześniowego numeru Vogue, na której ma się znaleźć. Anna Wintour, redaktorka naczelna słynnego magazynu, zdecydowała się ten jeden raz oddać stery w ręce kogoś innego. Beyonce może w pełni zaufać. Sesje piosenkarki zawsze spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Ta wrześniowa przejdzie zaś do historii nie tylko dla tego, że będzie nadzorowana przez Queen B. Do wykonania zdjęć, artystka zatrudniła Tylera Mitchella. Będzie on pierwszym czarnoskórym fotografem, który stworzy okładkę Vogue. Zobaczcie kilka jego zdjęć.

Najgorętsze hity lata - słuchaj za darmo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze